Rudolf Hanych

(1906-1994)

  • Rudolf Hanych

    (1906-1994)

    Vesnice

    Položka č.: 258284

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 18:35

    akvarel, papír, 24 x 40 cm, sign. LD R. Hanych, rám, LD věnování, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera na VŠUP v Praze, poté O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš a KVU Horácka

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu