Jan Spěváček

(1973)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Zatáčka

    Položka č.: 254489

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2021 20:26

    litografie, 2011, 44,5 x 34 cm, sign. PD Jan Spěváček, č. 4/100, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Sedící žena

    Položka č.: 201623

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2021 18:27

    olej, plátno, 1997, 95 x 68 cm, sign. PD J. Spěváček 97, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)