Jan Spěváček

(1973)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu

    Položka č.: 235283

    Vyvolávací cena: 850 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 19:49

    litografie, 2014, 42,3 x 28,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 2014, č. 13/38, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 850 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Přemýšlející

    Položka č.: 231824

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 19:33

    pastel, papír, 2008, 40 x 27,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 08, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Zatáčka

    Položka č.: 214240

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 19:06

    litografie, č. 9/100, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu