Zdeněk Mlčoch

(1921-1995)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Park

    Položka č.: 241664

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:34

    akvarel, tuš, papír, 1949, 34,7 x 24,8 cm, sign. PD Zd. Mlčoch 49, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu