Zdeněk Raiser
Zapomenuté pivo
Položka č.: 268813Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:35
litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu