Zdeněk Raiser
Zapomenuté pivo
No.: 268813Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 10:35
litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids