Roubal
Bečva
Položka č.: 262677Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 20:08
akvarel, papír, 1955, 22,8 x 32 cm, sign. LD Roubal 55, rám, vypadává z rámu, rám mírně otlučen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu