Jaroslav Blažek
(1927-2019)
Vesnice
Položka č.: 268478Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 10:00
olej, sololit, 51 x 73 cm, sign. PD Blažek Jaroslav, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě a V. rady a M. Holého na AVU v Praze, člen SVUM
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)