Jaroslav Novák
Položka č.: 250812Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 15:16
litografie, 1967, 23,3 x 12 cm, sign. PD JarNov 67, č. 19/20, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)