Josef Paleček

  • Josef Paleček

    Spící kocour

    Položka č.: 242183

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:23

    litografie, 22,5 x 15 cm, sign. Josef Paleček, rám, 42/135, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu