Ivan Ouhel

(1945-2021)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Jádro

    Položka č.: 281532

    Vyvolávací cena: 185.000 CZK (7.709 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:35

    olej, plátno, 1993, 160 x 146 cm, sign. PD I. Ouhel 93, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším ná…

    Aktuální cena: 185.000 CZK (7.709 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Přízračný kámen

    Položka č.: 281519

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:22

    olej, plátno, 2004, 60 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 04, rám, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším námětem je pro něj krajina, někd…

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.917 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Rašení

    Položka č.: 281518

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:21

    olej, plátno, 1995, 30 x 25 cm, sign. PD I. Ouhel 95, rám, tato až „Boštíkovsky“ jemně vyznívající práce ze sběratelsky vyhledávaného období pochází od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjel odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Tento o…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Vltava pod Karlovým mostem

    Položka č.: 279530

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:42

    lept, ruční papír, 8,8 x 10 cm, monogr. PD I.O., č. 25/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)