Zdeněk Seydl

(1916-1978)

  • Zdenek Seydl

    (1916-1978)

    Umřelé hvězdy svit

    Položka č.: 238822

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 16:33

    serigrafie, 13,5 x 10 cm, sign. LU Seydl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Fiesta

    Položka č.: 190642

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2020 18:44

    akvarel, uhel, papír, 39 x 62,2 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu