Zdeněk Seydl

(1916-1978)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Kaktusy kvetou i když to píchá

    Položka č.: 252163

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2021 18:44

    litografie, 12 x 11 cm, sign. LN Seydl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdenek Seydl

    (1916-1978)

    Myšlénkový mišmaž

    Položka č.: 252162

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2021 18:43

    tužka, papír, 21,2 x 30,5 cm, sign. LN seydl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    fondango

    Položka č.: 233639

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2020 15:12

    serigrafie, 20,5 x 30 cm, sign. PD seydl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Malý píseček

    Položka č.: 249036

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 09. 2020 11:39

    linořez, 1958, 19,5 x 13 cm, sign. LD seydl, rám, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdenek Seydl

    (1916-1978)

    Umřelé hvězdy svit

    Položka č.: 238822

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 16:33

    serigrafie, 13,5 x 10 cm, sign. LU Seydl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Fiesta

    Položka č.: 190642

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2020 18:44

    akvarel, uhel, papír, 39 x 62,2 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu