Milena Dvořáková

(1944-1992)

žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové; malířka, grafička; věnovala se grafice, zejména litografiím a ex libris; navrhovala obálky knih pro nakladatelství Československý spisovatel; z olejů např. Hommage a Antonio Vivaldi z roku 1979 (soukromá sbírka, Holandsko), Půlakt z roku 1980 (soukromá sbírka, Švýcarsko) a Marek, Matouš, Lukáš (1973) (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Vrata

    Položka č.: 245645

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 19:02

    litografie, 13 x 11 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 105/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Portrét V. H.

    Položka č.: 208059

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:05

    lept, 6,9 x 5,5 cm, sign. PD M. Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)