Karel Toman

(1931-2000)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Horní soudce

    Položka č.: 221874

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 14:54

    dřevoryt, 1976, 19,7 x 13,8 cm, sign. PD K. Toman 76, rám, č. 84/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Hofmistr

    Položka č.: 221873

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 14:53

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Důlní kovář

    Položka č.: 221872

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 14:52

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Důlní tesař

    Položka č.: 221871

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 14:51

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Mušketýr

    Položka č.: 254635

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 20:48

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Veterán

    Položka č.: 252218

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2021 16:19

    litografie, kolem r. 1989, 39 x 267 cm, sign. PD Karel Toman, rám, 32/50, DU popsáno autorem, při dolním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Velká excelence

    Položka č.: 252217

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2021 16:18

    litografie, kolem r. 1989, 39,5 x 27 cm, sign. PD Karel Toman, rám, 15/50, DU popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Rytíř bez bázně a hany

    Položka č.: 252216

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2021 16:17

    litografie, kolem r. 1989, 40 x 27 cm, sign. PD Karel Toman, rám, 11/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Skřeti

    Položka č.: 249100

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 23:20

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Rakouský Kyrysník

    Položka č.: 204844

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2020 15:30

    litografie, 27,5 x 24,3 cm, sign. PD K. Toman, pasparta, č. 24/80, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Papoušek

    Položka č.: 247051

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:12

    litografie, 1983, 22 x 14,2 cm, sign. PD Karel Toman, č. 42/70, při pravém okraji mimo tisk nepatrná skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Čert III.

    Položka č.: 247050

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:10

    litografie, 17 x 12,5 cm, sign. PD Karel Toman, č. 11/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)