Vladimír Šolta

(1924-1977)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Dukla - Húrová

    Položka č.: 216936

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2021 18:54

    tuš, uhel, papír, 21,2 x 29,7 cm, sign. PD Šolta, jemně potrhaný papír na okrajích, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Výsadek

    Položka č.: 252200

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2021 16:01

    tempera, akvarel, tuš, papír, 42,7 x 60,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Ženské akty

    Položka č.: 216956

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:36

    akvarel, běloba, fix, papír, 28,4 x 25,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Sokolovo

    Položka č.: 223378

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:33

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Les

    Položka č.: 223379

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2021 18:32

    tuš, papír, 32,9 x 22,5 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Lovící dravec

    Položka č.: 224799

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2020 18:30

    akvarel, tuš, běloba, papír, 31,1 x 38,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Ve skalách

    Položka č.: 249373

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2020 18:23

    pastel, uhel, papír, 59,8 x 42 cm, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Krajina s černou oblohou

    Položka č.: 249375

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 10. 2020 18:21

    pastel, uhel, papír, 41,9 x 59,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Černé moře I.

    Položka č.: 224931

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 08. 2020 18:44

    fix, pastel, papír, 1973, 29,8 x 41,6 cm, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Černé moře II.

    Položka č.: 224932

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 08. 2020 18:43

    fix, pastel, papír, 1973, 29,6 x 42 cm, sign. PD Šolta 83, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Černé moře III.

    Položka č.: 224933

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 08. 2020 18:42

    fix, pastel, papír, 1973, 29,6 x 41,5 cm, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Zabíjení

    Položka č.: 236722

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 08. 2020 18:41

    tempera, běloba, papír, 45 x 62,2 cm, sign. PD Šolta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Orel

    Položka č.: 236766

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 08. 2020 18:40

    akvarel, tuš, běloba, papír, 42,2 x 60 cm, natržený a mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Tank

    Položka č.: 246185

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 08. 2020 18:39

    akvarel, fix, papír, 38,3 x 57,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Město

    Položka č.: 246186

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 08. 2020 18:38

    akvarel, fix, běloba, papír, 44,7 x 59,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Výsadkáři - poslední příprava

    Položka č.: 246187

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 08. 2020 18:37

    akvarel, fix, papír, 34,7 x 50 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Nástup

    Položka č.: 246188

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 08. 2020 18:36

    akvarel, tuš, běloba, papír, 37,1 x 34,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Voják

    Položka č.: 246219

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 08. 2020 18:35

    akvarel, tuš, běloba, papír, 26 x 20,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Muž sklánějící se nad tělem dítěte

    Položka č.: 246220

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 08. 2020 18:34

    akvarel, fix, tuš, papír, 29,8 x 18,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Postavy

    Položka č.: 246233

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 08. 2020 18:33

    tuš, papír, 32,9 x 44,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Radost z boje

    Položka č.: 246198

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 08. 2020 18:32

    tempera, fix, papír, 12,2 x 18,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Vojenské vrtulníky

    Položka č.: 246199

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 08. 2020 18:31

    tempera, fix, papír, 21,4 x 30,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Oběti války

    Položka č.: 246200

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 08. 2020 18:30

    tuš, papír, 21 x 29,2 cm, mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Vesnice před Havanou

    Položka č.: 236847

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:56

    litografie, 1965, 42,2 x 62 cm, sign. PD Šolta 65, 16/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)