• Jan Souček

    (1941-2008)

    Rudolf II.

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:10

    litografie, 1997, 24 x 17,5 cm, sign. PD, č. 35/110, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Robert Brun

    Chvála bláznovtsví IV

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    mezzotinta, 1991, 24 x 17,3 cm, sign. DU R Brun, č. 38/200, žák prof. A. Brunovského a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:09

    lept, 1997, 5 x 3,5 cm, sign. DU Kuklík 1997, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Robert Brun

    Chvála bláznovtsví III

    Položka č.: 67

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:06

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Juraj Oravec

    Bardejonský Egidius

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:03

    lept, 1991, 20,5 x 16,5 cm, sign. PD Oravec Juraj 91, č. 24/50, žák prof. V. Gažoviče, P. Stoklasy, I. Vychlopena a D. Castiglioneho na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Juraj Oravec

    Zadné kolieska

    Položka č.: 63

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:02

    lept, 1987, 16,3 x 20,3 cm, sign. PD Oravec Juraj 87, č. 7/20, žák prof. V. Gažoviče, P. Stoklasy, I. Vychlopena a D. Castiglioneho na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Juraj Oravec

    Iba mesiac lásky

    Položka č.: 62

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:01

    lept, 1987, 15,5 x 21 cm, sign. PD Oravec Juraj 87, č. 8/20, žák prof. V. Gažoviče, P. Stoklasy, I. Vychlopena a D. Castiglioneho na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Juraj Oravec

    Someso

    Položka č.: 61

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:00

    lept, 1987, 16,2 x 20,5 cm, sign. PD Oravec Juraj 87, č. 15/20, žák prof. V. Gažoviče, P. Stoklasy, I. Vychlopena a D. Castiglioneho na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Alena Málková

    (1927)

    Postavy

    Položka č.: 60

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:59

    litografie, 24,5 x 17 cm, sign. PD Alena Málková, č. 20/30, žákyně prof. E. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 82

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:56

    tisk, 29 x 20 cm, sign. PD M. Troup, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Dana Puchnarová

    Ex libris pro syna

    Položka č.: 56

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:55

    lept, 9 x 9,5 cm, sign. PD Puchnarová, č. 2/5, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vladimír Preclík

    (1929-2008)

    Položka č.: 53

    serigrafie, 1982, 23 x 17 cm, sign. PD Vl. Preclík, č. 38/100, žák prof. J. Wagnera, člen skupiny Trasa a SVU Mánes, Sdružení Q a Sdružení Čech, Moravy a Slezska

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Otto Matoušek

    Rybář se sítí

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:51

    linoryt, 1957, 13,2 x 18 cm, sign. PD OMatoušek, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar a spolku Myslbek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Otto Matoušek

    Seno do ovčína

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:50

    linoryt, 1960, 13,5 x 18,5 cm, sign. PD OMatoušek, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar a spolku Myslbek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Otto Matoušek

    Zátah

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:49

    linoryt, 1945, 13,5 x 18,5 cm, sign. PD OMatoušek, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar a spolku Myslbek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Otto Matoušek

    Dva rybáři při třídění ryb

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:48

    linoryt, 1960, 13 x 18,5 cm, sign. PD OMatoušek, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar a spolku Myslbek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Otto Matoušek

    Pohřeb

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:47

    linoryt, 1940, 13 x 18 cm, sign. PD OMatoušek, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar a spolku Myslbek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Otto Matoušek

    Kladař

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:46

    linoryt, 1950, 14,5 x 18,5 cm, sign. PD OMatoušek, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar a spolku Myslbek

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Marie Plotěná

    Elá hop

    Položka č.: 42

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:41

    serigrafie, 24 x 21 cm, sign. PD Marie Plotěná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Marie Plotěná

    Lyžařka

    Položka č.: 41

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:40

    serigrafie, 24 x 19 cm, sign. PD Marie Plotěná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Marie Filippovová

    Položka č.: 40

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:39

    serigrafie, 1994, 28 x 18 cm, sign. PD Marie Filippovová 1994, č. 99/200, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Položka č.: 39

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:38

    lept, suchá jehla, 1994, 13 x 20 cm, sign. PD Eva Šlachtová 94, č. 198/200

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jiří Mika

    Jablko

    Položka č.: 37

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:36

    lept, 1985, 19 x 14,5 cm, sign. PD Mika Jiří 85, č. 51/60, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Mika

    Kašpárek pod sukní

    Položka č.: 35

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:34

    lept, 1980, 22,5 x 22 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 4/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Mika

    Kašpárek

    Položka č.: 34

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:33

    1x lept, 1980, 27,5 x 20 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 7/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Mika

    Položka č.: 33

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:32

    1x lept, 1x monotyp, 1980, 1981, 13,5 x 9,5; 7,5 x 10,5 cm, sign. PD Mika Jiří, č. 4/20, monotyp s věnováním I. Hrdinovi, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    Na cestě, Kočička

    Položka č.: 29

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:28

    2 x lept, 11 x 14,5; 14,5 x 10 cm, sign. DU Teissig, sign. DU Karel Teissig, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské knihy, člen skupiny Etapa

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jan Weber

    Diptych

    Položka č.: 26

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:25

    2x lept, 13 x 10,5; 9,5 x 6,5 cm, sign. Weber, č. 8/40; 6/20, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Zimní ulička

    Položka č.: 19

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:18

    litografie, 1976, 31,5 x 19 cm, sign. PD Karel Müller, a. t., žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alex Beran

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:16

    grafický list, 1979, 17 x 12 cm, sign. PD Alex Beran 79, č. 37/40

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)