Jan Souček
(1941-2008)
Rudolf II.
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:10
litografie, 1997, 24 x 17,5 cm, sign. PD, č. 35/110, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Robert Brun
Chvála bláznovtsví IV
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
mezzotinta, 1991, 24 x 17,3 cm, sign. DU R Brun, č. 38/200, žák prof. A. Brunovského a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
Ladislav Kuklík
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:09
lept, 1997, 5 x 3,5 cm, sign. DU Kuklík 1997, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Robert Brun
Chvála bláznovtsví III
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:06
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Juraj Oravec
Bardejonský Egidius
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:03
lept, 1991, 20,5 x 16,5 cm, sign. PD Oravec Juraj 91, č. 24/50, žák prof. V. Gažoviče, P. Stoklasy, I. Vychlopena a D. Castiglioneho na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Juraj Oravec
Zadné kolieska
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:02
lept, 1987, 16,3 x 20,3 cm, sign. PD Oravec Juraj 87, č. 7/20, žák prof. V. Gažoviče, P. Stoklasy, I. Vychlopena a D. Castiglioneho na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Juraj Oravec
Iba mesiac lásky
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:01
lept, 1987, 15,5 x 21 cm, sign. PD Oravec Juraj 87, č. 8/20, žák prof. V. Gažoviče, P. Stoklasy, I. Vychlopena a D. Castiglioneho na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Juraj Oravec
Someso
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:00
lept, 1987, 16,2 x 20,5 cm, sign. PD Oravec Juraj 87, č. 15/20, žák prof. V. Gažoviče, P. Stoklasy, I. Vychlopena a D. Castiglioneho na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Alena Málková
(1927)
Postavy
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:59
litografie, 24,5 x 17 cm, sign. PD Alena Málková, č. 20/30, žákyně prof. E. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Miloslav Troup
(1917-1993)
PF 82
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:56
tisk, 29 x 20 cm, sign. PD M. Troup, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
Dana Puchnarová
Ex libris pro syna
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:55
lept, 9 x 9,5 cm, sign. PD Puchnarová, č. 2/5, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vladimír Preclík
(1929-2008)
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
serigrafie, 1982, 23 x 17 cm, sign. PD Vl. Preclík, č. 38/100, žák prof. J. Wagnera, člen skupiny Trasa a SVU Mánes, Sdružení Q a Sdružení Čech, Moravy a Slezska
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Otto Matoušek
Rybář se sítí
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:51
linoryt, 1957, 13,2 x 18 cm, sign. PD OMatoušek, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar a spolku Myslbek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Otto Matoušek
Seno do ovčína
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:50
linoryt, 1960, 13,5 x 18,5 cm, sign. PD OMatoušek, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar a spolku Myslbek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Otto Matoušek
Zátah
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:49
linoryt, 1945, 13,5 x 18,5 cm, sign. PD OMatoušek, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar a spolku Myslbek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Otto Matoušek
Dva rybáři při třídění ryb
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:48
linoryt, 1960, 13 x 18,5 cm, sign. PD OMatoušek, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar a spolku Myslbek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Otto Matoušek
Pohřeb
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:47
linoryt, 1940, 13 x 18 cm, sign. PD OMatoušek, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar a spolku Myslbek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Otto Matoušek
Kladař
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:46
linoryt, 1950, 14,5 x 18,5 cm, sign. PD OMatoušek, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar a spolku Myslbek
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Marie Plotěná
Elá hop
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:41
serigrafie, 24 x 21 cm, sign. PD Marie Plotěná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Marie Plotěná
Lyžařka
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:40
serigrafie, 24 x 19 cm, sign. PD Marie Plotěná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Marie Filippovová
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:39
serigrafie, 1994, 28 x 18 cm, sign. PD Marie Filippovová 1994, č. 99/200, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Eva Šlachtová
(1929-2013)
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:38
lept, suchá jehla, 1994, 13 x 20 cm, sign. PD Eva Šlachtová 94, č. 198/200
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Jiří Mika
Jablko
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:36
lept, 1985, 19 x 14,5 cm, sign. PD Mika Jiří 85, č. 51/60, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Mika
Kašpárek pod sukní
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:34
lept, 1980, 22,5 x 22 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 4/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Mika
Kašpárek
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:33
1x lept, 1980, 27,5 x 20 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 7/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Mika
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:32
1x lept, 1x monotyp, 1980, 1981, 13,5 x 9,5; 7,5 x 10,5 cm, sign. PD Mika Jiří, č. 4/20, monotyp s věnováním I. Hrdinovi, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Teissig
(1925-2000)
Na cestě, Kočička
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:28
2 x lept, 11 x 14,5; 14,5 x 10 cm, sign. DU Teissig, sign. DU Karel Teissig, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské knihy, člen skupiny Etapa
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jan Weber
Diptych
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:25
2x lept, 13 x 10,5; 9,5 x 6,5 cm, sign. Weber, č. 8/40; 6/20, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Müller
(1899-1977)
Zimní ulička
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:18
litografie, 1976, 31,5 x 19 cm, sign. PD Karel Müller, a. t., žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Alex Beran
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:16
grafický list, 1979, 17 x 12 cm, sign. PD Alex Beran 79, č. 37/40
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)