Marc Chagall

(1887-1985)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Der Vogelfänger - Ausgewählte Graphik

    Položka č.: 429

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2020 15:00

    katalog, tužkou signovaná reprodukce Marc Chagall, katalog v deskách (imitace knihy) s 7 barevnými reprodukcemi (1 sign.), úvodní text a koncept výstavy Claude Esteban, vydal Haus der Kunst, München 1978, brož v laminát. deskách, 124s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Setkání Rúth s Bózem

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 15:00

    litografie, 1960, 35 x 26 cm, rám, grafický list od významného světového umělce, který svým snovým pojetím uměleckého světa uchvátil předválečnou Paříž je vhodnou investicí - jde o krásný výjev obsahující všechny důležité rysy Chagallovy tvorby, a navíc jde o autora, jehož cenový horizont na světové…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 18 000 CZK

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Snění

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 16:03

    litografie, 31,6 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Le Couple á l´Arbre

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 16:01

    litografie, 31,5 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Anděl

    Položka č.: 19520

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    01. 01. 2017 09:24

    litografie, 1960, 32,5 x 25 cm, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu