-
William Henry Mote
(1803-1871)
Miranda
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:00
mědirytina, 13,8 x 10,4 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, místy skvrny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Bohuslav Kutil
(1907-1982)
Pohled na Kolín
Položka č.: 318Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:17
olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. LD Kutil, sign. vzadu B. Kutil 1940, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu
-
Bohumil Lonek
(1903-1998)
Pardubice
Položka č.: 314Vyvolávací cena: 20.800 CZK (867 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:16
olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo
Aktuální cena: 20.800 CZK (867 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Bohumil Stanislav Urban
SV. Jakub
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:16
olej, plátno, 55 x 68 cm, sign. LD B. S. Urban, rám
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Moravec
(1903)
U rybníčka v Třemblatech
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:15
olej, plátno, 1942, 90 x 62 cm, sign. LD Ota Moravec 42, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Žně
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:14
olej, plátno, 80 x 109 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Pejchl
(1901-1973)
Starý hřibotov v zimě
Položka č.: 313Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:12
olej, plátno, 59 x 70 cm, sign. LD L. Pejchl, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Partie z Krkonoš
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:11
olej, lepenka, 1923, 73,5 x 60 cm, sign. PD Jaroslav Grus, rám, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Bubeníček
(1871-1962)
Jarní krajina
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:10
olej, plátno, 27 x 30,5 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Schovánek
(1885-1947)
Žně ve Svratce
Položka č.: 310Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:09
olej, plátno, lepenka, 1938, 39 x 49,5 cm, sign. PD E. Schovánek 38, rám, vzau ve výřezu popis, žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Motýl
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:08
koláž, tapiserie, 25 x 25 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Davril
Zimní potok
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:07
grafický list, 15,5 x 21,2 cm, sign. PD Davril, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Jos. Tauš?
Panenská ulice
Položka č.: 307Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:06
olej, lepenka, 1937, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Tauš. 37, proraženo
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Šebor
(1892-1930)
Vesnice
Položka č.: 306Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:05
akvarel, kvaš, papír, 50 x 43 cm, sign. PD Šebor, rám
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Kostel v Králově poli
Položka č.: 305Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:04
litografie, 21 x 15 cm, sign. LD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Rybník v Králově poli
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:03
litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bernard Daníček
Loď na moři
Položka č.: 303Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:02
olej, plátno, 48,5 x 72,5 cm, sign. LD Bernard Daníček, rám, zkrakelováno
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
-
Daníček M. Král
Zima
Položka č.: 302Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:01
olej, lepenka, 45,5 x 62 cm, sign. LD M. Daníček Král, rám
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daníček M. Král
Zimní krajina
Položka č.: 301Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:00
olej, lepenka, 45 x 61 cm, sign. PD M. Daníček Král, rám
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Weigl
Vřesová studánka
Položka č.: 300Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:59
olej, plátno, 1937, 38 x 49 cm, sign. PD J. Weigl 37, rám, plátno protrženo
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Hrad s krajinou
Položka č.: 299Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:58
litografie, 34,5 x 52 cm, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Chalupa
Položka č.: 298Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:57
olej, dřevěná deska, 77 x 96 cm, sign. PD, rám, poškozeno
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Lang
Stará radnice po náletu
Položka č.: 297Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:56
olej, lepenka, 1945, 38 x 48 cm, sign. LD K. Lang 45, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Svobodník
(1904-1970)
Alej
Položka č.: 296Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:55
akvarel, papír, 40 x 55 cm, sign. LD Svobodník, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Jiroudek
(1915-1991)
Divadelní šatna
Položka č.: 295Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:54
olej, sololit, 91 x 53 cm, sign. PD Jiroudek, rám
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Kostel v Mirošově
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:53
lept, 19 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Julia Sábová
Mořské pobřeží
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:52
olej, lepenka, 34 x 25 cm, sign. LD Sábová, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Pašek
(1891-1960)
Duby
Položka č.: 292Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:51
olej, plátno, 1926, 53 x 62 cm, sign. LD Jan Pašek 26, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf František Najman
(1892-?)
Končina Krkonoše
Položka č.: 291Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:50
olej, lepenka, 1937, 47 x 67 cm, sign. LD R Fr. Najman 1937, rám, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Figura
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:49
suchá jehla, 1991, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 91, rám, č. 7/23, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO