Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2020 15:27

    olej, plátno, 1983, 46,4 x 30,3 cm, sign. LD V. Komárek 83, rám, Vladimír Komárek je svým okolím často označován za vypravěče. Jeho obrazy nejsou pouhou výpovědí, ale i příběhem samotným. Nesou si v sobě melancholickou lyričnost a poetičnost. Svojí tvorbou navazuje na slávu českého poetismu a imagin…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 644

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 12:55

    lept, 16,5 x 8,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 3/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Ludvík Kundera - Řeč na Hané

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 10:50

    bibliofilie, 21,5 x 15,5 cm, 1x sign. dřevoryt V. Komárek, vyd. Kostelec na Hané, 1991, podpis L. Kundera v tech. tiráži, 200 výtisků, volné listy v obálce, 10s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Dopis od Jiřího Voskovce

    Položka č.: 740

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:06

    bibliofilie, 21,5 x 15,5 cm, 1x sign. dřevoryt V. Komárek, reprint dopisu od J. Voskovce z roku 1977, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Jaroslav Seifert - U malíře Vladimíra Komárka

    Položka č.: 718

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 10:44

    bibliofilie, 21 x 13 cm, orig. sign. dřevoryt V. Komárek, tištěná Seifertova báseň a faksimile rukopisu této básně, složené listy v kart. Deskách, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Lampa

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 15:00

    olej, plátno, 1995, 90 x 70 cm, sign. LD V. Komárek 95, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Odhadní cena: 80 000 - 120 000 CZK

  • Vladimír Komárek

    Zelená váza

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    olej, plátno, 35 x 25 cm, sig. LD V. Komárek, rám, Vladimír Komárek je svým okolím často označován za vypravěče. Jeho obrazy nejsou pouhou výpovědí, ale i příběhem samotným. Nesou si v sobě melancholickou lyričnost a poetičnost. Svojí tvorbou navazuje na slávu českého poetismu a imaginace, kterou př…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK

  • Vladimír Komárek

    Srdce v okně

    Položka č.: 1090

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:16

    suchá jehla, 7,6 x 12,6 cm, sign. PD VKomárek, č. 119/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Hodiny (PF 1986 Věra a Vladimír Mikulovi)

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 17:40

    dřevoryt, 10,8 x 7,5 cm, sign. DU VKomárek , s básní Jaroslava Seiferta: Píseň o dětsví, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci v korunách stromů (PF 1989 Věra a Vladimír Mikulovi)

    Položka č.: 227

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 17:34

    dřevoryt, 10,8 x 7,3 cm, sign. DU VKomárek , s básní Jaroslava Seiferta: Je ticho v kraji, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Ježíš

    Položka č.: 1551

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:38

    suchá jehla, 31,5 x 16 cm, sign. DU VKomárek, č. 20/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Budík

    Položka č.: 1547

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:34

    suchá jehla, 7 x 4,8 cm, sign. PD VKomárek, č. 35/100, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Vladimír Komárek

    Dopis od J. Voskovce

    Položka č.: 840

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:47

    bibliofilie, 1x sign. dřevoryt V. Komárek, faksimile a tištěný přepis dopisu od J. Voskovce, bez nakl. údajů, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Jalovec s jalovicí

    Položka č.: 818

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:25

    bibliofilie, 2x sign. suchá jehla V. Komárek, na záložce uvedeno: milenci Jožky Pavlíka od V. Komárka, dva volné listy v pův. obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Nástěnné hodiny (PF 1990 Věra a Vladimír Mikulovi)

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 17:38

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm, sign. DU VKomárek , s básní Jaroslava Seiferta: Píseň o kyvadle, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Lavice

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 17:33

    dřevoryt, 26,2 x 17,4 cm, sign. DU VKomárek, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Flétnista (PF 1999)

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 17:13

    litografie, 1998, 9,5 x 21 cm, sign. z druhé strany papíru V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Komárek

    Tulipány u plotu

    Položka č.: 33

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 17:06

    dřevoryt, 25,7 x 15,2 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě veže

    Položka č.: 34

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 17:05

    dřevoryt, 15,5 x 10,8 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Okýnko

    Položka č.: 38

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 17:01

    dřevoryt, 21 x 15 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce a dvě vázy

    Položka č.: 921

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:04

    suchá jehla, 28,5 x 39 cm, sign. DU V. Komárek, č. 20/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.050 CZK (42 €)

  • Vladimír Komárek

    Malíři Vladimíru Komárkovi

    Položka č.: 1058

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 10:59

    bibliofilie, 9x sign. a 1x nesign. (v tiráži) dřevoryt Vl. Komárek, bez nakl. údajů, 1980, nečíslováný ex., soubor básní a dopisů, volné listy v obálce, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Gratulantům

    Položka č.: 965

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 09:26

    bibliofilie, 3x sign. lept V. Komárek, vyd. L. Loubal a J. Mauler k 55. narozeninám V. Komárka, Nedvěží, 1983, ex. 23/80, ruční papír, volné listy, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Husy

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:28

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Komárek

    Rozhovor

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 15:24

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Komárek

    Grafika - Obrazy

    Položka č.: 197

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 18:45

    katalog, 21 x 20,5 cm, podpis výtvarníka na tit. straně, vyd. Orlická galerie, Galerie výtvarného umění státní zámek Rychnov nad Knežnou, 1979, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    malba a grafika z let 1948 - 1988

    Položka č.: 60

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:08

    katalog, 1988, 21 x 16 cm, podpis výtvarníka na titulní straně, Moravská galerie v Brně, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Housle

    Položka č.: 241861

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2020 21:02

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Topoly

    Položka č.: 241860

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2020 21:00

    suchá jehla, 18,5 x 12 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Spící muž

    Položka č.: 241859

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2020 20:58

    suchá jehla, 12 x 11,5 cm, sign. PD V. Komárek , č. 19/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)