Kamil Lhoták

(1912-1990)

SEZNAM AUTORŮ

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Červené auto

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 18:26

    pastelky, papír, 1918, 10 x 13,8 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Vláček

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 18:24

    pastelky, papír, 1919, 5,3 x 8,8 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Ve sklepení

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 18:22

    pastelky, papír, 1919, 10 x 14,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Král a královna

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 18:21

    pastelky, papír, 1919, 12 x 15,2 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Auta

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 18:12

    tužka, papír, 1918, 10,5 x 20,5 cm, z druhé strany kresba otce Kamila Lhotáka (rytíře Kamila Lhotáka ze Lhoty), člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Tomík

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 18:02

    fix, papír, 1976, 13,5 x 5,5 cm, sign. DU Kamil, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Východ slunce

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 18:00

    pastelky, papír, 1919, 7,5 x 11,2 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Franz I.

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 20:02

    pero, papír, 29,5 x 21 cm, kresba vznikla při setkání Kamila Lhotáka u jeho přítele sexuologa Miroslava Plzáka, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Náš kamarád!

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 20:01

    pero, papír, 1978, 21 x 29,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták, kresba vznikla při setkání Kamila Lhotáka u jeho přítele sexuologa Miroslava Plzáka, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Kafe chce jedině Kamil

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 20:00

    pero, papír, 21 x 29,5 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Sic Itur Ad Astra

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:18

    kniha, 26 x 21 cm, vyd. Retro Gallery, Praha, 2015, pův. brož, 96s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Retrospektiva

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:17

    kniha, 25,5 x 21,5 cm, vyd. Retro Gallery, Praha, 2018, brož, 159s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Gustav Kubský: Tajemný triplet

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2020 15:00

    kniha, obálka a kresby K. Lhoták, vydal Velehrad, Olomouc 1948, 3000 výtisků, 124 s., brož., zažloutlá, zašpiněná obálka, skvrny na obálce, hřbet knihy lehce poškozený, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    K. Bednář: Ypsilon a Evangelína

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2020 15:00

    bibliofilie, 5 x litografie a podpis v titulu K. Lhoták, úprava V. Křivka, lito tisk Jos. Hrachovec, vydal pro Spolek českých bibliofilů Československý spisovatel, Praha 1965, volné listy v deskách, 60s., papír maršovský velín, velmi dobrý stav, desky na hřbetě poškozené, Antikvariát Ostrovní, člen …

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Z rozhovorů

    Položka č.: 445

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2020 15:00

    katalog, 21,5 x 24 cm, podpis K. Lhoták, vyd. Albatros, Praha, 1977, volné listy v obálce, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Raketa

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 10. 2020 18:03

    tuš, papír, 1984, 9 x 20 cm, sign. PD Kamil Lhoták 84, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Horská krajina se stanem a míčem

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 1.550.000 CZK (62.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 11. 2020 15:00

    olej, plátno, 1958, 55 x 55 cm, sign. LD Kamil Lhoták, rám, dílo Kamila Lhotáka se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřejností především díky nezaměnitelným ilustracím s výrazovou zkratkou. Poetismus a imaginace jsou typickými vypravěči Lhotákovy tvorby. Nikdo jiný na poli českého výtvarného uměn…

    Aktuální cena: 1.550.000 CZK (62.000 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Odhadní cena: 2 000 000 - 2 500 000 CZK

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    B. Hrabal: Hovory lidí

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, 2x sign. serigrafie K. Lhoták, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1989, 1000 výtisků, volné listy v obálce, 22s., dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Fr. Dvořák: Kamil Lhoták

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:00

    kniha, podpis K. Lhotáka a Fr. Dvořáka s dedikací, ed. Umělecké profily, vydal Odeon, Praha 1985, 182.s, 127 bar. příloh, pl. vazba s ob., Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Grafika

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 14:40

    Plakát - katalog, vyd. k výstavě v galerii Mladá Fronta, Praha, 1989, 1 list, 43,5 x 31 cm, v polovině přeložen, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Za volantem

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    pastelky, papír, 1918, 12 x 15 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Auta, letadla a balon

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    pastelky, papír, 1919, 8,5 x 10 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Letadla

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    pastelky, papír, 10 x 14,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Žluté auto

    Položka č.: 582

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    pastelky, papír, 1919, 10,5 x 17 cm, oboustraná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Kolo

    Položka č.: 599

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    pastelky, papír, 1918, 11 x 15 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Takhle si představuji

    Položka č.: 598

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    pastelky, papír, 1918, 10,5 x 16 cm, oboustraná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Vzducholoď

    Položka č.: 597

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    pastelky, papír, 16 x 7 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Sui

    Položka č.: 594

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    pastelky, papír, 11 x 17 cm, z druhé strany kresba otce Kamila Lhotáka (rytíře Kamila Lhotáka ze Lhoty), člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Vyjižďka

    Položka č.: 592

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    pastelky, papír, 1919, 11,5 x 15,5 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Žlutý balon

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    pastelky, papír, 1919, 10 x 17 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

Facebook