Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Anna Endrštová 1963

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 390.000 CZK (15.600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 15:00

    kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 1963, 22,5 x 17,5 cm, sign. vše Kamil Lhoták 63, v souboru chybí 4 kresby s čísly 65, 70, 72 a 73. Kresebný deník, který si Kamil Lhoták vedl během roku 1963 zachycuje 134 dní v roce Aničky Endrštové, jeho tehdejší přítelkyně. Jedná se převážně o intimní sc…

    Aktuální cena: 390.000 CZK (15.600 €)

    Odhadní cena: 500 000 - 650 000 Kč CZK

  • Kamil Lhoták

    Astra bilobé

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    tuš, akvarel, papír, 1987, 16 x 24 cm, sign. PD Kamil Lhoták 87, rám, dílo Kamila Lhotáka, především díky nezaměnitelným ilustracím s charakteristickou výrazovou zkratkou, se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřejností. Poetismus a imaginace jsou typickými vypravěči Lhotákovy tvorby. Nikdo jiný n…

    Aktuální cena: 31.000 CZK (1.240 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 50 000 - 75 000 Kč CZK

  • Kamil Lhoták

    Vzducholoď, PF 85

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2021 17:10

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Kamil Lhoták

    Červené auto

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 18:26

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Vláček

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 18:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Ve sklepení

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 18:22

    pastelky, papír, 1919, 10 x 14,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Kamil Lhoták

    Král a královna

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 18:21

    pastelky, papír, 1919, 12 x 15,2 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Auta

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 18:12

    tužka, papír, 1918, 10,5 x 20,5 cm, z druhé strany kresba otce Kamila Lhotáka (rytíře Kamila Lhotáka ze Lhoty), člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kamil Lhoták

    Tomík

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 18:02

    fix, papír, 1976, 13,5 x 5,5 cm, sign. DU Kamil, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Východ slunce

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2021 18:00

    pastelky, papír, 1919, 7,5 x 11,2 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Kamil Lhoták

    Automobil (ex libris Kamil Lhoták)

    Položka č.: 226937

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2021 18:17

    serigrafie, 9,7 x 6,7 cm, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)