Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
No.: 276736Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:34
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pastorales
No.: 276739Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:36
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pastorales
No.: 276740Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:38
litografie, 25,5 x 21,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Chroust
No.: 276744Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:40
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, při okrajích potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)