• Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Mikuláš

    No.: 1567

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:51

    tužka, papír, 27,4 x 32,5 cm, sign. PD Josef Mühl, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Kain

    No.: 1568

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:52

    tužka, papír, 49 x 31 cm, mírně zašpiněný, potrhaný a přehlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Izajáš

    No.: 1569

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:53

    tužka, papír, 39,5 x 24,8 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Jiří

    No.: 1570

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:54

    tuš, papír, 35,5 x 25 cm, sign. PD J. Mühl, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Madona s Josefem

    No.: 1571

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:55

    tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Dominik

    No.: 1572

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:56

    tuš, papír, 37,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Mühl, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Proměny letce (metodická pomůcka)

    No.: 1573

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:57

    akvarel, tuš, papír, 54 x 100 cm, monogr. PD AW, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jóžin z Bažin

    No.: 1574

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:58

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    30 let VO Jeseník

    No.: 1575

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:59

    akvarel, tuš, koláž, papír, 1981, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Vzpomínka na Rychlé šípy

    No.: 1576

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:00

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    BLLOW-ICE

    No.: 1577

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:01

    fix, akvarel, karton, 49 x 69 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Letecká svatba Dany a Oldy

    No.: 1578

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:02

    akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 20,5 cm, monogr. LD O.W., z druhé strany koláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Slepý řezník z Tábora 1974

    No.: 1579

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:03

    akavrel, tuš, papír, 21 x 26 cm, z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Přežití létajícího personálu

    No.: 1580

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:04

    akvarel, tuš, papír, 1981, 28 x 26 cm, z druhé strany koláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jihočeská bašta

    No.: 1581

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:05

    akvarel, tuš, papír, 1978, 28,5 x 26,5 cm, z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Zámek Střela 1938

    No.: 1582

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:06

    akvarel, tuš, papír, 28 x 26 cm, obou straná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Horký turnus

    No.: 1583

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:07

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28 x 20,5 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Tradiční táborák 1979

    No.: 1584

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:08

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 19 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jeseník: Tři kamarádi

    No.: 1585

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:09

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1982, 28,5 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Táborový blafák 83

    No.: 1586

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:10

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1983, 28,3 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Three policemen 1960

    No.: 1587

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:11

    akvarel, tuš, papír, 1960, 28,4 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Skautský tábor Pod Bethánem 1946

    No.: 1588

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:12

    akvarel, tuš, papír, 28,1 x 25,8 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Kino Oko strakonice 1947

    No.: 1589

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:13

    koláž, akvarel, tuš, papír, 28,8 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Chuchro naposled v Jeseníku

    No.: 1590

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:14

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28,4 x 26,4 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Písničky našeho mládí

    No.: 1591

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:15

    akvarel, tuš, papír, 1981, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Z památníku leteckého dorostence 1952

    No.: 1592

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:16

    koláž, akvarel, tuš, papír, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Národní umělec Jan Werich

    No.: 1593

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:17

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1980, 28,5 x 22,1 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jóžin Béďa

    No.: 1594

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:18

    akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 26 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Gut

    Květiny

    No.: 1595

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:19

    8x tužka, papír, 1854 - 1856, 30 x 23 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Mathilde Ringelsberg

    Květiny

    No.: 1596

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:20

    5x tužka, papír, 1829 - 1831 , 28 x 20 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.