• Kikuchi Keigetsu

    (1879-1955)

    Heroin Kogaru

    No.: 589

    Auction price: 4.500 CZK (161 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 15:00

    kolorovaný dřevoryt, 40 x 27,5 cm, rám, restaurováno, mírně zažloulý papír, narámu oděrky,

    Current price: 4.500 CZK (161 €)

  • Utagawa Hiroshige

    (1797-1858)

    Parrot

    No.: 588

    Auction price: 3.000 CZK (108 €)

    barevný dřevoryt, 38 x 17,8 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 3.000 CZK (108 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Na procházce

    No.: 587

    Auction price: 2.200 CZK (79 €)

    barevný dřevoryt, 35 x 24 cm, rám, poškozeno, na rámu oděrky,

    Current price: 2.200 CZK (79 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Manželé

    No.: 613

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    linoryt, 10,7 x 9,1 cm, sign. PD Em AHruška, při okrajích lehce zašpiněný, přeložený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Z lásky

    No.: 612

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    linoryt, 13,8 x 9,1 cm, sign. PD Em AHruška, při okrajích lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    PF

    No.: 611

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    linoryt, 10,8 x 3,7 cm, sign. PD Em AHruška, při okrajích lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Ptáčci

    No.: 610

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    linoryt, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD Em AHruška, při okrajích lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    No.: 609

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    linoryt, 8,2 x 10,2 cm, sign. PD Em AHruška, při okrajích lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Křížek

    No.: 608

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    linoryt, 9 x 14 cm, sign. PD Em AHruška, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Návrh na ExLibris M. Málková

    No.: 607

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    tuš, akvarel, papír, 16,1 x 11 cm, monogr. LD EH, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Návrh na ExLibris A. Sedláček

    No.: 606

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    tuš, akvarel, papír, 16,1 x 11 cm, monogr. PD EH, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Pohled do kraje

    No.: 605

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    akvarel, papír, 15 x 10 cm, sign. PD E.A. Hruška, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Tvrz

    No.: 604

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Břízy

    No.: 603

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    akvarel, papír, 15 x 9,8 cm, sign. LD E.A. Hruška, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Skála

    No.: 602

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Plachetnice

    No.: 601

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    olej, lepenka, 18,8 x 24,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Utagawa Hirošige

    (1797-1858)

    Fukuroi. Famous Kites of Tôtômi Province

    No.: 600

    Auction price: 2.000 CZK (72 €)

    japonský dřevoryt na japanu, 1833-1834, 20,3 x 31,7 cm, LU a PN značeno razítky, přichyceno v papírové paspartě, list č. 28 z Hirošigeho nejznámějšího cyklu Padesát tři stanic na cestě Tókaidó, vytvořeném autorem ve stylu ukijo-e (neboli obrazy pomíjivého života). Jeho atmosférický styl měl silný vl…

    Current price: 2.000 CZK (72 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga - Pillow book

    No.: 599

    5 x dřevoryt, 5 x tisk cca 18 x 22, (svazek 18,2 x 11,7) cm, rozkládací reporelo, desky polepeny brokátem, erotická tématika, brokát na deskách při okrajích otřepený, zadní strana reporela mírně zažloutlá, dobrý stav,

  • Kuniaki

    Sumó

    No.: 598

    dřevoryt, 34 x 23,3 cm, rám, na několika místech poškozený papír, na rámu oděrky,

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris V.H. Jarka

    No.: 634

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    linoryt, 7 x 5,7 cm, LD značeno v desce EH, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Uplakaná

    No.: 633

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    linoryt, 10,2 x 10,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris Em.Al.Hruška

    No.: 632

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    linoryt, 11,3 x 9 cm, lehce zašpiněný, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris

    No.: 631

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    linoryt, 10,4 x 6,2 cm, LD značeno v desce EAH, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris M. Málkové

    No.: 630

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    linoryt, 8,2 x 7,3 cm, LD a PD značeno v desce EH, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    PF 1934

    No.: 629

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    linoryt, 12 x 7,5 cm, PU značeno v desce EAH, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    PF 1932

    No.: 628

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    linoryt, 13 x 7,5 cm, sign. PD Em AHruška, při okrajích zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    PF 1931

    No.: 627

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    linoryt, 13 x 8,3 cm, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    PF 1933

    No.: 626

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    linoryt, 10,5 x 7,5 cm, LD značeno v desce EH, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Z erotik A. Lhoty

    No.: 625

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    linoryt, 12 x 9,3 cm, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Knižní záložka

    No.: 624

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    linoryt, 18,2 x 7 cm, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)