• Josef Liesler

    Květy

    No.: 250956

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:40

    dřevoryt, 1980, 14 x 8,4 cm, sign. DU Liesler 80, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Chyméra

    No.: 250957

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:42

    dřevoryt, 15 x 11 cm, sign. DU Liesler, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Arch známek Celostátní výstava poštovních známek Brno 74

    No.: 250958

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:44

    ocelorytina, 20 x 26,5 cm, na vrchním okraji papíru raženo: 31 174; 82840, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    No.: 250959

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:46

    ocelorytina, 19,5 x 25,2 cm, na levém okraji papíru raženo: 8_V74; 44533, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    No.: 250960

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:48

    ocelorytina, 18,8 x 25,2 cm, na levém okraji raženo: _3VI74; 21106, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pohled na hrad

    No.: 250961

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:50

    litografie, 13,6 x 15,8 cm, sign. PD, č. 146/200, papír mírně zažloutlý, v rozích papír odřen od lepící pásky (nezasahuje do grafiky),

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    U Národního divadla

    No.: 250962

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:52

    litografie, 1973, 19,5 x 17 cm, sign. PD J. Říha 73, č. 22/200, , the disciple of prof. V. Tittelbach, K. Minar, V. Sychra and J. Bauch at The Academy of Fine Arts in Prague and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Josef Říha

    (1920)

    Pražské tramvaje

    No.: 250963

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:54

    litografie, 1973, 19,5 x 16,5 cm, sign. PD J. Říha 73, č. 29/200, , the disciple of prof. V. Tittelbach, K. Minar, V. Sychra and J. Bauch at The Academy of Fine Arts in Prague and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Pražské tramvaje

    No.: 250964

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:56

    litografie, 1973, 19,5 x 16 cm, sign. PD J Říha 73, č. 184/200, , the disciple of prof. V. Tittelbach, K. Minar, V. Sychra and J. Bauch at The Academy of Fine Arts in Prague and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    (1901-1934)

    Harfistka, podpis J. Seiferta

    No.: 250965

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:58

    litografie, 17 x 7,7 cm, sign. LD C. Bouda, značeno PD CB, ;, z druhé strany papíru tištěno: Jaroslav Seifert, Verše z goblénu, PD podpis Jaroslava Seiferta, LD roh papíru pokrčen (mimo tisku),

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Jan Kavan

    Supý muž

    No.: 250966

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:00

    litografie, 8,5 x 7,2 cm, sign. DU Jan Kavan, č. 71/100, , disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Na povozu

    No.: 250967

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:02

    litografie, 19 x 15 cm, sign. Vojt. Sedláček, pasparta, rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Muži s doutníky (konvolut 3 kreseb)

    No.: 250968

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:04

    tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý u všech třech kreseb, u dvou kreseb papír na okrajích přeložen (nezasahuje do kreseb), ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedlák na poli ( konvolut 3 kreseb)

    No.: 250969

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:06

    tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, místy papír lehce pokrčen, jeden z papírů na spodním okraji pod kresbou lehce ušpiněn, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Smiths´Milk (konvolut 2 kreseb)

    No.: 250970

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:08

    tuš, tužka, papír, oba 21,5 x 28 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír nepatrně pokrčen, jeden s papírů má na spodním rohu tuš, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Neposlušný občan USA ( konvolut 3 kreseb)

    No.: 250971

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:10

    lavírovaná tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, papír lehce pokrčen, na rozích papíry přeloženy ( přeložení nezasahuje do kreseb), ,

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Z Chicaga na Cubu (konvolut 3 kreseb)

    No.: 250972

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:12

    tužka, lavírovaná tuš, papír, třikrát 11,2 13 x 31,5-34 cm, papír lehce zažloutlý, na okrajích papír otřepen, na jednom z papírů hnědý flek, ,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena v galerii / Na vycházce se psem / Procházka nocí (konvolut 3 kreseb)

    No.: 250973

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:14

    tuš, papír, 9,2-9,8 x 6,8-8 cm, nalepeno na kartonu, jedna z kreseb u horního okraje lehce ušpiněna; na druhé šmouhy a stopy od zrezavělé sponky, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Černoch se saxofonem

    No.: 250974

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:16

    tužka, tuš, papír, oba 21,5 x 28 cm, lehce nažloutlý papír, jeden z papíru nepatrně pokrčen, ,

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pláži (Dartona Beach)

    No.: 250975

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:18

    lavírovaná tuš, papír, 21,5 x 28 cm, lehce zažloutlý papír, pravý horní roh papíru přeložen, levý spodní roh nepatrně pokrčen, u spodního okraje stopy po červené barvé, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Florida

    No.: 250976

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:20

    tuš, běloba, papír, 18,6 x 35,5 cm, sign. PD B. Ullrych, papír zažloutlý, na okrajích tmavší, rohy papíru odtržené, ,

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Václav Soušek

    (1899-1982)

    Kytice růží

    No.: 250977

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:22

    olej, sololit, 58 x 64 cm, sign. PD V. Soušek, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Soušek

    (1899-1982)

    No.: 250978

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:24

    olej, sololit, 34,2 x 64,5 cm, sign. PD V. Soušek, rám,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Fotograf (návrh ex libris pre Ing. I. Zavadil)

    No.: 250979

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:26

    tužka, papír, 43,2 x 29,8 cm, nepatrně zažloutlý papír, levý okraj papíru odstřižen, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Tajemný rytíř

    No.: 250980

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:28

    tužka, lavírovaná tuš, papír, 1915, 44 x 29,8 cm, sign. OD B. Ullrych 15, papír jen nepatrně zažloutlý, levý horní roh papíru přeložen, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Vzhlížející

    No.: 250981

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:30

    rudka, papír, 43,2 x 27,8 cm, sign. PD Ullrych, ušpiněný papír, ,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě ženy u potoka

    No.: 250982

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:32

    dřevoryt, 14,5 x10 cm, sign. PD Ullrych B., nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Hráč na mandolínu

    No.: 250983

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:34

    dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Ullrych B., nalepeno na kartonu, na rozích papír zvlněn od lepidla, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Lapidarium

    No.: 250984

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:36

    tužka, akvarel, papír, 1939, 14,6 x 34 cm, sign. LD B. Ullrych 1939, pasparta, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na vltavě

    No.: 250985

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:38

    tužka, akvarel, papír, 1942, 16,8 x 23,5 cm, sign. PD B. Ullrych 42, pasparta, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)