On-line auction

.

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Elektrárna v Ervěnicích u Mostu 1870

    No.: 241521

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:00

    suchá jehla, 1929, 33,5 x 51,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

  • E. Barák

    Chalupa v horách

    No.: 245734

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:01

    olej, sololit, 1947, 58 x 48 cm, sign. LD E. Barák 1947, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Karel Beneš

    (1881-1941)

    Na samotě

    No.: 245824

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:02

    akvarel, běloba, tuš, papír, 26,6 x 18,9 cm, sign. LD K. Beneš, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    V Jizerských horách

    No.: 220198

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:03

    olej, sololit, 1986, 45 x 72 cm, sign. PD Borecký 86, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Doležalová

    Ženy v krojích

    No.: 245800

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:04

    akvarel, tuš, papír, 20,5 x 16 cm, sign. LD Doležalová, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Franz Eckhart

    Na jezeře

    No.: 225783

    Auction price: 3.000 CZK (112 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:05

    olej, plátno, 52,5 x 79 cm, sign. PD Franz Eckhart, rám, protržené plátno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (112 €)

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    No.: 245773

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:06

    suchá jehla, 12,3 x 16,7 cm, sign. PD Al. Fišárek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, SVU in Brno and The Group of Moravian-Silesian Fine Artists

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • František Hájek Hvězdínský

    (1900-1980)

    Z Libotova u Králova dvora

    No.: 245801

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:07

    akvarel, tuš, papír, 1930, 21 x 29 cm, sign. a popsáno LD F. H. Hvězdínský 1930, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Horák

    Pohled na město

    No.: 245825

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:09

    tempera, běloba, papír, 1938, 21,9 x 26,9 cm, sign. PD Horák 38, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jindra Husáriková

    (1931-2016)

    Cirkus

    No.: 243766

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:10

    lithography, 1986, 41 x 57 cm, signed right/lower J. Husáriková, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Ceramics in Teplice and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.400 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • L. Chabera

    Krajina u Arnoltic

    No.: 230364

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:11

    olej, dřevotříska, 35,5 x 46 cm, sign. PD L. Chabera, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Karel Chaloupka

    (1889-1969)

    No.: 236644

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:12

    olej, karton, 1939, 21,5 x 25,5 cm, sign. LD K. Chaloupka 39, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Nejedly, Obrovsky and Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Marie Jančová

    (1927-2015)

    Z cyklu Starodávná města

    No.: 245721

    Auction price: 4.000 CZK (149 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:13

    kombinovaná technika, sololit, 1996, 48 x 34 cm, sign. PD M. Jančová 96, rám, na zadní straně popis autorky, disciple of E. Filla and K. Svolinský at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague

    Current price: 4.000 CZK (149 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 245774

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:14

  • Ludmila Jiřincová

    Indka

    No.: 245726

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:15

    lept, 4,7 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Ryba

    No.: 235975

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:16

    woodcut, 13 x 23 cm, signed lower/right L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

    Estimate: 3 000 - 4 000 Kč CZK

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    No.: 221517

    Auction price: 1.600 CZK (60 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:17

    olej, plátno, 50,5 x 66 cm, blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.600 CZK (60 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    V zahradě

    No.: 130719

    Auction price: 700 CZK (26 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:18

    litografie, 37,3 x 48,4 cm, sign. PD M. Kazdová, rám, 38/70, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, provenience: z pozůstalosti Milady Kazdové, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Ac…

    Current price: 700 CZK (26 €)

  • Milan Kraus

    (1927)

    Františkovy Lázně

    No.: 245728

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:19

    akvarel, uhel, papír, 39 x 56 cm, sign. PD M. Kraus, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Holy, V. Nechleba, O. Nejedly

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Vladimír Křepinský

    Hrad v Jinřichově Hradci z parku

    No.: 233409

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:20

    olej, karton, 16,7 x 25,7 cm, sign. na zadní straně Vladimír Křepinský, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Na zápraží

    No.: 244496

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:21

    akvarel, uhel, papír, 1953, 34,5 x 45,5 cm, sign. PD A. Majer 53, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    U jezera

    No.: 245813

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:22

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • František Motyčka

    (1877-?)

    Krajina se smrky

    No.: 236713

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:23

    olej, karton, 1937, 36 x 38 cm, sign. PD Motyčka 37, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Krajina s řekou

    No.: 237982

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:25

    olej, plátno, 45 x 58 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    No.: 237817

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:26

    olej, karton, 48,5 x 70 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Roubenka

    No.: 245732

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:27

    olej, plátno, 82 x 72 cm, blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    V neděli na vesnici

    No.: 236655

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:28

    olej, kombinovaná technika, karton, 30 x 43 cm, sign. PD J. B. Plaček, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite and K. V. Masek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. V. Hynais at T…

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    Kopaná

    No.: 236654

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:29

    olej, kombinovaná technika, karton, 27 x 36 cm, sign. PD J. B. Plaček, rám, práce Hynaisova žáka, který byl v desátých letech taktéž výkonným atletem za A. C. Sparta, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite and K. …

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Karl Podlipny

    (1898-1961)

    Hornatá krajina

    No.: 239357

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:30

    oil on canvas , 1929, 53 x 73 cm, signed on lower/left Karl Podlipny 1929, rám, damaged, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Ch. Ponsard

    Ležící ženský akt

    No.: 239627

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:31

    lept, 44 x 88 cm, sign. PD Ponsard, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná