auction history

  • Oldřich Kulhánek

    Mužský akt zezadu

    No.: 16

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2021 17:15

    litografie, 18 x 10,7 cm, sign. DU O. Kulhánek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Ruce a květ

    No.: 15

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2021 17:14

    litografie, 2004, 16,5 x 12,8 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2004, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Znamení

    No.: 13

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2021 17:12

    litografie, 2004, 16,2 X 13,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2004, 63/150, PF 2005, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Oldřich Kulhánek

    Novorozenec (Ex libris MUDr. Ivan Kraus)

    No.: 12

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2021 17:11

    litografie, 1979, 9,5 x 7,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ex libris J. Koukala

    No.: 11

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2021 17:10

    litografie, 1978, 12 x 8,9 cm, značeno DU na kameni Oldřich Kulhánek 78, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage à M. Grünewald

    No.: 10

    Auction price: 15.600 CZK (624 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2021 17:09

    litografie, 1990, 48 x 37 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1990, rám, č. 49/90, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 15.600 CZK (624 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Metamorfoza

    No.: 9

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2021 17:08

    litografie, 1982, 48 x 37 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 82, rám, č. 68/70, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Oldřich Kulhánek

    C. Monteverdi - Gira il nemico

    No.: 8

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2021 17:07

    lept, 1972, 42 x 28 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1972, rám, č. 71/75, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Oldřich Kulhánek

    GRASP

    No.: 7

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2021 17:06

    lept, 1969, 43,5 x 36 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, rám, č. II 11/30, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Oldřich Kulhánek

    Což tedy činiti budeme?

    No.: 6

    Auction price: 14.500 CZK (580 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2021 17:05

    lept, 1968, 45,5 x 30,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, č. II 11/30, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 14.500 CZK (580 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Bude stále těžší vyváznout

    No.: 5

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2021 17:04

    lept, 1969, 25,5 x 49 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, rám, č. II 11/30, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Oldřich Kulhánek

    Svátek neviňátek

    No.: 4

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2021 17:03

    lept, 1968, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, č. II 11/30, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Oldřich Kulhánek

    Chytil jsem Tě

    No.: 3

    Auction price: 17.500 CZK (700 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2021 17:02

    litografie, 1985, 50 x 40 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1985, rám, č. 37/80, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 17.500 CZK (700 €)

  • Oldřich Kulhánek

    P. O. Box

    No.: 2

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2021 17:01

    litografie, 1984, 48 x 36,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1984, rám, č. 41/80, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Oldřich Kulhánek

    Eroticon III.

    No.: 1

    Auction price: 13.500 CZK (540 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 01. 2021 17:00

    litografie, 2009, 32,5 x 21 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2009, rám, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 13.500 CZK (540 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Červené auto

    No.: 27

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 18:26

    pastelky, papír, 1918, 10 x 13,8 cm, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Vláček

    No.: 25

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 18:24

    pastelky, papír, 1919, 5,3 x 8,8 cm, oboustranná kresba, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Ve sklepení

    No.: 23

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 18:22

    crayons, paper, 1919, 10 x 14,5 cm, double-sided drawing, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Král a královna

    No.: 22

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 18:21

    crayons, paper, 1919, 12 x 15,2 cm, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Auta

    No.: 13

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 18:12

    pencil, paper, 1918, 10,5 x 20,5 cm, from the other side- drawing of Kamil Lhoták father (knight Kamil Lhoták from Lhota), the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Kamil Lhoták

    Tomík

    No.: 3

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 18:02

    fix, papír, 1976, 13,5 x 5,5 cm, sign. DU Kamil, rám, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Východ slunce

    No.: 1

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 18:00

    pastelky, papír, 1919, 7,5 x 11,2 cm, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Kováčik

    Canis-Familiaris-Intermedius

    No.: 43

    Auction price: 2.250 CZK (90 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 19:42

    ručně kolorovaná litografie, 1999, 28 x 40 cm, sign. PD Ivan Kováčik 1999, autorský tisk

    Current price: 2.250 CZK (90 €)

  • Ivan Kováčik

    In pivo veritas

    No.: 1

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2021 19:00

    ručně kolorovaná litografie, 1997, 44,8 x 32,4 cm, sign. PD Ivan Kováčik 97, autorský tisk

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Rothschildova zlatá cihla 50 gr

    No.: 1

    Auction price: 50.000 CZK (2.000 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 01. 2021 19:00

    historický zlatý slitek 50gr, ryzost 999,9 , před rokem 1967, Pismena N.M. Rothschild & Sons odkazuji ke stejnojmenne spolecnosti (dnes investicni bance Rothschild & Co) zalozene 1811 Nathanem Mayerem Rothschildem. Byl jedním z pěti synů druhé generace dynastie bankéřů Rothschildů. Narodil s…

    Current price: 71.000 CZK (2.840 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Jan Werich na rybách I, 1947

    No.: 13

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 01. 2021 20:27

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Jan Werich na rybách III, 1947

    No.: 15

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 01. 2021 20:23

    Current price: 850 CZK (34 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Marta Kubišová, 1967

    No.: 5

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 01. 2021 20:19

    Current price: 1.450 CZK (58 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Jan Werich na rybách II, 1947

    No.: 14

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 01. 2021 20:16

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Ranní toaleta, 1940

    No.: 8

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Current price: 1.250 CZK (50 €)