Auction from 1CZK

  • Přemysl Straka

    Lit. hradby

    No.: 1638

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:00

    tužka, papír

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • James B. Allen

    Konstantinův vítězný oblouk v Římě

    No.: 1639

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:01

    mědirytina, 15 x 8,6 cm, zažloutlý, přeložený a při okrajích pokrčený papír

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

    La Collégiale et li Rondia

    No.: 1640

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:02

    lept, 9,5 x 14,5 cm, vzadu popsáno, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Das Nordlicht in Norwegen

    No.: 1641

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:03

    mědirytina, 9 x 13,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Nákres pokoje

    No.: 1643

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:04

    tužka, papír, 1947, 14,9 x 21,2 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysoké škole uměleckoprůmyslové), lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Teplice

    No.: 1644

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:05

    mědirytina, 8,4 x 11,8 cm, vyryl Joh. Poppel, vydal G. G. Lange, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrnky

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Ivana Paťhová

    Na Novém světě

    No.: 1645

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:06

    litografie, 27,2 x 21,4 cm, sign. PD Ivana Paťhová, č. 10/18, při okrajích lehce okrčený papír

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Urman

    Pohled na Trosky

    No.: 1646

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:07

    olej, karton, 24,5 x 33,8 cm, sign. LD Urman, rám, malba místy poškozena

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Josef Prokop

    Vystěhovalci

    No.: 1647

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:08

    litografie, 1939, 15 x 17,4 cm, LD značeno na kameni J. Prokop

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Hejna

    (1921-2011)

    Vodní hrad

    No.: 1649

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:09

    litografie, 10,1 x 14,4 cm, sign. LD Jiří Hejna

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Eva Sendlerová

    (1939)

    Strom (PF 2002)

    No.: 1650

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:10

    tisk z desky, 2001, 10,7 x 7 cm, sign. PD Sendlerová, the disciple of prof. V. Tittelbach and A. Paderlik, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Josef Větrovec

    (1922-2002)

    Zámecká brána

    No.: 1651

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:11

    linoryt, 20,5 x 15 cm, sign. PD J. Větrovec

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Žena v křesle

    No.: 1652

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:12

    tuš, papír, 1919, 23,8 x 15,7 cm, sign. PD Jara Poš 1919, pokrčený papír

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Peter Paul Rubens

    (1577-1640)

    Die leicgenfeier des decius mus

    No.: 1653

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:13

    copperplate, 16,8 x 30,4 cm, rám, engraved by W. Unger, published by Kunst, Vídeň, slightly yellowed paper, on paper small stains

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Jan Měšťan

    (1939)

    Okno

    No.: 1654

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:14

    lithography, 1970, 37,7 x 25,3 cm, sign. RD JanMěšťan 1970, No. 2/16, provenience: from the collection of Jan Mario Tomeš, slightly yellowed, at the edges wrinkled paper

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Svatou

    No.: 1655

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:15

    oil, fiberboard, 22,5 x 35,2 cm, provenience: from author´s inheritance, at the edges slightly damaged, worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • František Haza

    Trosky

    No.: 1656

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:16

    olej, plátno, karton, 40 x 68,5 cm, sign. PD Fr. Haza, rám, na rámu drobná poškození

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • J. N. Černovický

    Boží muka nad vsí

    No.: 1657

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:17

    uhel, akvarel, papír, 30,5 x 44 cm, sign. LD J. N. Černovický , rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Raoul Dufy

    Kočáry před zámkem

    No.: 1658

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:18

    tisk, 54,3 x 71,5 cm, značeno v tisku, vydal: New York Graphic Society, při okrajích pokrčený papír

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Z knih Z. J. V.

    No.: 1659

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:19

    dřevoryt, 1920, 11,5 x 11,8 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda and The Social group Ho-H…

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jiří D. Dostál

    Katedrála

    No.: 1660

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:20

    litografie, 1997, 16,5 x 8 cm, sign. PB Jiří D. Dostál 5/97, pasparta,

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    No.: 1661

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:21

    uhel, pastel, papír, 1948, 37 x 22,2 cm, sign. DU Wielgus 1948, rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

    Bavlnářské závody v Semilech

    No.: 1662

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:22

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Pohled na továrnu

    No.: 1663

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:23

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Marie Helena Štecherová

    (1919-2003)

    Průhled

    No.: 1664

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:24

    lept, 55,5 x 38,3 cm, sign. PD M. H. Štecherová , autorský tisk, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, the disciple of prof. E. Palickova and K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, O. Kokoschka at ´The School of Perception´ in Salzburg

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Pole u vesnice

    No.: 1665

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:25

    akvarel, papír, 47,5 x 36 cm, přilepeno na papíru,

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • A. Kašpar

    Síť

    No.: 1666

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:26

    mixed media on a paper, 1986, 46,5 x 66 cm, signed lower/right A. Kašpar 86, rám, little scratches on the frame

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Lyra

    No.: 1667

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:27

    linoryt, 1976, 19 x 19 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 76, rám , aut.tisk, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy …

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Setkání

    No.: 1668

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:28

    litografie, 1962, 19,5 x 14 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír nepatrně zažloutlý, na papířš žlutá skvrnka,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Chatrč

    No.: 1669

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:29

    tužka, papír, 1944, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD , nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo kresbuna papíře vepsáno věnování: " Váženému a milému panu Václavu Holečkovi v přátelské úctě jaroslav Ulvár 18. 8. 1944,

    Current price: 1 CZK (1 €)