Auction from 1CZK

Items can be prepared for exhibition. In case of interest, please, contact the auction house employees. Antikvariát Dlážděná tel.: +420 603 266 486, e-mail: antikvariat.dlazdena@seznam.cz Antikvariát Radhošť tel.: +420 734 258 869, e-mail: info@antiqari.at.

  • Adamec

    Dívky v krojích

    No.: 1575

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:00

    akvarel, karton, 1941, 21,5 x 30 cm, sign. LD Adamec 1941, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Krajina se zříceninou hradu (Rabštejn?)

    No.: 1504

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:01

    olej, sololit, 32 x 41,8 cm, monogr. LD VB, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    Jizbice

    No.: 1535

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:02

    olej, sololit, 1983, 50 x 80 cm, sign. PD Borecký 83, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    V Jizerských horách

    No.: 1513

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:03

    olej, sololit, 1986, 45 x 72 cm, sign. PD Borecký 86, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    Po dešti na horách

    No.: 1506

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:04

    olej, sololit, 1983, 50 x 70 cm, sign. PD Borecký 83, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Oldřich Michael Brož

    (1908-1995)

    Sluneční den

    No.: 1507

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:05

    akvarel, papír, 38 x 78 cm, sign. LD O. M. Brož, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko čfvu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private study by J. Pavelek and A. Bous, then at Czech Technical University in Prague and VŠUP (UMPRUM, The School of Fine Arts and Crafts in Prague) by E. Weidlic…

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Arnošt Folprecht

    (1902-1977)

    Čertovka v Praze

    No.: 1551

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:06

    litografie, 49 x 37,5 cm, sign. PD Arnošt Folpecht, rám, 83/100, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of V. Beneš, V. Čipera and F. Hladík

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Vincenc Hehl

    (1901-1977)

    V lese

    No.: 1603

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:07

    inkoust, papír, 12,2 x 18 cm, sign. PD Hehl, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Josef Hlaváček

    (1894-?)

    Studie v Erbenově Pokladu

    No.: 1588

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:08

    uhel, papír, 30 x 22 cm, sign. PD J. Hlaváček, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Bukovac and Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 101 CZK (4 €)

  • Jaroslav Horký

    (1914-1985)

    Plující mraky

    No.: 1502

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:09

    tempera, cardboard, 1965, 30 x 64,5 cm, sign. LD Horký 65, rám, aback description, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (4 €)

  • Huspeka

    Na vesnici

    No.: 1559

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:10

    olej, sololit, 1954, 44,5 x 58 cm, sign. PD 54, rám, na rámu oděrky a černé tečky,

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Alois Janeček - Pardubský

    (1894-1974)

    Horská krajina

    No.: 1536

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:11

    olej, plátno, 56 x 69 cm, sign. LD A. Janeček - Pardubský, rám, malba mírně zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • J. K. Jelínek

    Studené u Jílového (Jarní nálada)

    No.: 1524

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:12

    olej, karton, 34 x 40 cm, sign. L. D. J. K. Jelínek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Břetislav Jüngling

    (1921-1980)

    Pohled na kostelík

    No.: 1496

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:13

    aquarelle, paper, 1962, 41 x 28 cm, sign. LD Jüngling IX. 62, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Klinder

    Kladenský cvičák

    No.: 1538

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:14

    olej, plátno, 34 x 45 cm, sign. vzadu Klinder, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobná poškození,

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    U vody

    No.: 1531

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:15

    lept, 21 x 31,5 cm, sign. PD Knobloch, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 101 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Quido Roman Kocián

    (1908-1981)

    Jan Žižka z Trocnova

    No.: 1579

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:16

    kolorovaná litografie, 1946, 22 x 15 cm, sign. PD Quido Roman Kocián 1946, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Václav Kořínek

    (1912)

    Na břehu řeky

    No.: 1495

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:17

    tempera, fiberboard, 49,5 x 69,5 cm, sign. RD V. Kořínek, rám, in the lower left part of the painting scratch (24 cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Liesler, V. Tittelbach and V. Sychra

    Current price: 101 CZK (4 €)

  • J. Kuranda

    Záliv

    No.: 1614

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:19

    olej, malířská lepenka, 1928, 35,5 x 49 cm, sign. PD J. Kuranda 1928, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    České středohoří

    No.: 1539

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:20

    akvarel, papír, 13,5 x 45,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of V. Beneš and W. Nowak

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Alois Moravec

    Cestou ze sklípku

    No.: 1505

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:21

    lept, 17 x 12 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar …

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • František Mracký

    (1900-1971)

    Velká Deštná - Orlické hory

    No.: 1577

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:22

    akvarel, papír, 31 x 45 cm, sign. PD Franta Mracký, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (4 €)

  • Neurčený

    Sušení prádla

    No.: 1555

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:23

    olej, plátno, 32,5 x 56,5 cm, sign. PD , rám, na rámu lehké oděrky,

    Current price: 101 CZK (4 €)

    Před bouřkou

    No.: 1576

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:25

    olej, karton, 47 x 56 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 401 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

    Chalupy na samotě

    No.: 1553

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:26

    olej, karton, 1975, 50 x 70 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Kytice ve džbáně

    No.: 1537

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:28

    olej, karton, 52 x 36,5 cm, sign. LD, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

    No.: 1562

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:29

    olej, karton, 48,5 x 70 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (4 €)

    No.: 1529

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:30

    olej, karton, 32 x 44 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Der Bazar

    No.: 1516

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:31

    kolorovaný dřevoryt, 34,8 x 49 cm, značeno LD nečitelně,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Jaro

    No.: 1498

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 16:32

    pastel, křída, papír, 43 x 29,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)