• Karel Toman

    (1877-1946)

    Měsíce / Melancholická pout

    No.: 972

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 09:56

    Bibliofilie, dvě sbírky, básníkův podpis na patitulu sbírky Měsíce, úprava a 4 celostr. ilustrace Zd. Kratochvíl, ed. Zlatokvět 9. sv., vydal Fr. Borový, Praha 1918; Melancholická pout, kresba na ob. B. Haunerová, ed. Obzory 2. sv., vydal Umělecký měsíčník Obzory, Praha 1906, 2 x orig. brož, (32s.)…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    P. Loti: Islandský rybář

    No.: 973

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 09:57

    kniha, podpis s věnováním na titulu Jan Zrzavý, obálka a ilustrace Jan Zrzavý, úprava Z. Sklenář, ed. Nesmrtelní, vydal SNKLHU, Praha 1959, clpl. vazba s ob., 172 s., drobné opotřebení obálky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Jan Zrzavý vzpomíná na domov, dětství a mladá léta

    No.: 974

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 09:58

    kniha, podpis s věnováním na titulu Jan Zrzavý, vazba a ilustrace Jan Zrzavý, úprava Jan Ambrož, vydala Svoboda, Praha 1971, clpl. vazba s ob., 106 s., drobné opotřebení obálky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvr…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Jan Čep: Cesta na jitřní

    No.: 975

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 09:59

    kniha, podpis básníka v tiráži, litografie ve frontispisu a v závěru a podpis v tiráži V. Mašek, vydal Melantrich, Praha 1930, pův. brož s celofán. přebalem, 16s., velmi dobrý stav, celofán poškozen, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague …

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lucie Raškovová

    (1970)

    Boh. Smejkal: Nevšední zásluhy tiskařské rodiny Krylů o českou bibliofilii

    No.: 976

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:00

    kniha, sign. lept v příloze L. Raškovová, podpis autora za textem, úprava a podpis v tiráži Ot. Karlas, pro účastníky valné hromady SČB ke 100. výročí založení tiskárny Kryl&Scotti v Novém Jičíně vydal Jiří Kryl, Praha 1930, pův. brož s slepotiskovým reliéfem na přebalu, ex. 262/350, 18s., velmi dob…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Emanuel z Lešehradu

    Jen víra

    No.: 977

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:01

    bibliofilie, podpis autora na předsádce, autor ob. a úpravy neuveden, 3. sv. ed. Zlatá serie českých národ. autorů, vydal Vladislav E. Coufal, nákladem EMNA, Praha 1940, pův. brož, 107 s., vazba částečně rozlepená, obálka zažloutlá, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Charles D´Orléans: Rondeaux

    No.: 978

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:02

    bibliofilie, sign. barev. dřevoryt ve frontispisu a viněta v titulu V. Mašek, úprava K. Dyrynk, výbor z lyrické tvorby Karla Orléánského (1394-1465) příslušníka franc. královské dynastie, přel. Zd. Kalista, 2. sv. ed. Trimalchion, vydal Fr. Hanek, Praha 1931, brož s ochranným pouzdrem, ex. 28/100, P…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Zavřel

    (1884-1947)

    Pomník Miladě a Heleně

    No.: 979

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:03

    bibliofilie, podpis autora na předsádce, autor ob. a úpravy neuveden, tisk Ant. Daněk, vydal autor nákladem vlastním, Praha 1940, pův. brož, 77 s., obálka při krajích zašpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Garrigue Masaryk

    (1850-1937)

    Sebevražda hromadným jevem společenským

    No.: 980

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:04

    kniha, podpis T. G. Masaryka v titulu s vročením 1929, vydal Čin, Praha 1926, pův. celopl. vazba, 284s., velmi dobrý stav, listy mírně zažloutlé, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Edmond Konrád

    Širočina

    No.: 981

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:05

    kniha, podpis a věnování autora, vyd. Fr. Borový, Praha, 1923, plpl. převazba, 88s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Klášterský

    Ironické siciliany

    No.: 982

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:06

    kniha, podpis autora, upr. O. Štáfl, vyd. J. Otto, Praha, brož, 88s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Johann Bapt. Langthaler

    Reisebilder von der Adria aus Herzegowina und Bosnien

    No.: 983

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:07

    kniha, německy, 106 čb. ilustrací, vyd. Druck und Verlag des Kath. Pressvereines, Linz, 1904, plpl. převazba, 212s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    West Indien und Central Amerika

    No.: 984

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:08

    kolorovaný oceloryt, 33,6 x 40,5 cm, gest. V. Hase, Berge v. Stichart, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    Verein Staaten von Nord America

    No.: 985

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:09

    kolorovaný oceloryt, 35 x 39,3 cm, F. von Stülpnagel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    Verein staaten von Nord America, Mexico, Yucanta u. A.

    No.: 986

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:10

    kolorovaný oceloryt, 33,5 x 39 cm, C. Metzeroth, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    Süd Afrika mit Madagascar

    No.: 987

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:11

    kolorovaný oceloryt, 33 x 39 cm, Hermann Berghaus, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    Mittel- und Nord Africa und Arabien

    No.: 988

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:12

    kolorovaný oceloryt, 33 x 38,5 cm, W. Behrens, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    Mittel und Nord Africa

    No.: 989

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:13

    kolorovaný oceloryt, 33,3 x 38 cm, Fr. Stülpnagel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    Die Ostindischen Inseln

    No.: 990

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:14

    kolorovaný oceloryt, 34,3 x 40 cm, Fr. Stülpnagel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    Der Atlantische Ocean

    No.: 991

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:15

    kolorovaný oceloryt, 31,7 x 41,8 cm, Adolf Stieler, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    Ost Europa

    No.: 992

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:16

    kolorovaný oceloryt, 34 x 40,2 cm, A. Welcker, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    Ost Europa: Süd Schweden, die Russischen Ostsee-Provinzen, Polen und West Russland

    No.: 993

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:17

    kolorovaný oceloryt, 34 x 41,5 cm, C. Stier, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    Ost Europa: Nordos Russland

    No.: 994

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:18

    kolorovaný oceloryt, 34,5 x 40 cm, H. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    Ost Europa: Norwegen, Schweden, Russland, Kaukasten und die Türkei

    No.: 995

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:19

    kolorovaný oceloryt, 34 x 42 cm, C.H. Poppey u Jungmann, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    Russland und Skandinavien

    No.: 996

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:20

    kolorovaný oceloryt, 34 x 41,5 cm, H. Habenicht, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    Ungarn Siebenbürgen Woiwodina und Slavonien

    No.: 997

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:21

    kolorovaný oceloryt, 34,5 x 42,5 cm, W. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    Süd Italien

    No.: 998

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:22

    kolorovaný oceloryt, 34 x 40,2 cm, H. Habenicht, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    Ober und Mittel Italien

    No.: 999

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:23

    kolorovaný oceloryt, 34,5 x 40,7 cm, A. Hanemann, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    Italien

    No.: 1000

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:24

    kolorovaný oceloryt, 34,5 x 40,5 cm, H. Habenicht, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Stieler

    (1775-1836)

    Die Schweiz

    No.: 1001

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:25

    kolorovaný oceloryt, 33 x 41 cm, C. Metzeroth, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.