auction history

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Bratři v triku - titulek

    No.: 19

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:18

    Current price: 1.601 CZK (58 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a krab - titulek

    No.: 18

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:17

    Current price: 1.101 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    No.: 17

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:16

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    No.: 16

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:15

    Current price: 2.001 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    No.: 15

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:14

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a zvířátka

    No.: 11

    Auction price: 5.000 CZK (179 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:13

    Current price: 7.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    No.: 10

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:09

    Current price: 1.100 CZK (40 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krokodýl

    No.: 7

    Auction price: 8.000 CZK (286 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:06

    Current price: 8.000 CZK (286 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek s myškou a melounem

    No.: 5

    Auction price: 35.000 CZK (1.250 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:04

    kvaš, akvarel, uhel, papír, 1971, 38,5 x 28 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a paraplíčko (1971), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 35.000 CZK (1.250 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Milionář

    No.: 4

    Auction price: 12.000 CZK (429 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2020 18:03

    tuš, běloba, papír, 1948, 30,1 x 44,2 cm, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 12.000 CZK (429 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Jan Vaes

    No.: 45

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:44

    suchá jehla, 2017, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřívnáč 2017, č. VI/XX, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Jan Bruggheman

    No.: 43

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:42

    suchá jehla, 2017, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, autorský tisk, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris M. Č.

    No.: 42

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:41

    suchá jehla, 2017, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, č. IV/VIII, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris A. P. a G. P.

    No.: 41

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:40

    suchá jehla, 2017, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, autorský tisk, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Marc Ferny

    No.: 40

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:39

    suchá jehla, 2018, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, autorský tisk, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Tomas Ostermann a Klaus-Jürgen Tischer

    No.: 38

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:37

    suchá jehla, 2018, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. III/XX, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Dr. H.- D. Köhler

    No.: 37

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:36

    suchá jehla, 2015, 13 x 10 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2015, č. XI/XXX, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris L. V. 47 MFFKV

    No.: 35

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:34

    suchá jehla, 2015, 13 x 10 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2015, č. XIII/XXX, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Zdeněk Mach

    No.: 34

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:33

    suchá jehla, 2015, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2015, autorský tisk, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Luděk Kříž

    No.: 33

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:32

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Hedwig Pauwels

    No.: 32

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:31

    suchá jehla, 2014, 12 x 8, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris P. K.

    No.: 31

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:30

    suchá jehla, 2014, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, č. X/XXV, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Karel Petrán

    No.: 30

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:29

    suchá jehla, 2014, 12 x 9 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris A. K.

    No.: 29

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:28

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Patrik Váverka

    No.: 28

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:27

    suchá jehla, 2014, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris J. L. + V. K.

    No.: 24

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:23

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Michala Pichová

    No.: 23

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:22

    suchá jehla, 2016, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2016, autorský tisk, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris L. K.

    No.: 22

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:21

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Martina

    No.: 21

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:20

    suchá jehla, 2016, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2016, č. XXIII/XL, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    EX libris Jakub Pich

    No.: 19

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 06. 2020 20:18

    suchá jehla, 2016, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2016, č. I/XX, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)