• Jeff Koons

    Balloon Monkey (Orange)

    No.: 1

    Auction price: 298.000 CZK (10.643 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:00

    porcelain with chromatic coating (porcelán s barevnou glazurou), 2017, 24,9 x 20,9 x 39,2 cm, na spodní straně typograficky datováno, číslováno a značeno, tištěný podpis a razítko BERNARDAUD Manufacture de Porcelaine, Limoges, náklad 999 ks, Nabízená položka je originálním uměleckým dílem Jeffa Koon…

    Current price: 298.000 CZK (10.643 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    The Souper Dress

    No.: 2

    Auction price: 100.000 CZK (3.572 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:01

    serigrafie na papíře (80% celulóza, 20% vlna) , 1965, 96 x 60 cm, na vnitřní straně šatů štítek s bližšími informacemi, potisk šatů s motivem plechovek Campbellovy polévky odkazuje k sérii děl, která Andy Warhol vytvářel od roku 1962. Tyto papírové šaty, produkované přímo Campbells Soup Company, byl…

    Current price: 100.000 CZK (3.572 €)

  • KAWS

    (1974)

    Companion („SHARE“)

    No.: 3

    Auction price: 23.000 CZK (822 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:02

    plastika z vinylu, 2020, 31,5 x 16 x 10 cm, na noze plastiky typograficky značená signatura Kaws, Za pseudonymem KAWS se skrývá americký umělec a designér Bryan Donnelly. Jeho práce jsou vystavovány v prestižních galeriích a muzeích, častou jsou ve sbírkách veřejných institucí a dychtivě sbírány jed…

    Current price: 23.000 CZK (822 €)

  • Man Ray

    (1890-1976)

    Cadeau 1921

    No.: 4

    Auction price: 22.000 CZK (786 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:03

    litina a měď, 1921/1974, 17 x 10 x 10,5 cm, signováno na držadle Man Ray, 4625/5000, Man Ray se o vzniku svého prvního dadaistického objektu vyjádřil takto: Opatřil jsem si litinovou žehličku, takovou, jaká se nahřívá na kamnech. Spolu se Satietem jsem někde koupil sadu hřebíků a tubu lepidla. Jedno…

    Current price: 22.000 CZK (786 €)

  • Roy Lichtenstein

    (1923-1997)

    Crying Girl (Mail Banner)

    No.: 5

    Auction price: 21.000 CZK (750 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:04

    ofsetlitografie, 1963, 43 x 58 cm, značeno na zadní straně (viz foto), Tento plakát byl vydán při příležitosti výstavy u Leo Castelliho v roce 1963 (28.09-24.10.). Byl zasílán jako pozvánka klientům nebo mohl být zakoupen v průběhu výstavy. Tisk Colorkraft, New York, dvakrát přeložený papír, místy m…

    Current price: 21.000 CZK (750 €)

  • Jeff Koons

    Tulips Coupe Plate

    No.: 6

    Auction price: 17.000 CZK (608 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:05

    glazovaný porcelán, 2015, 31 x 31 cm, číslováno na zadní straně, náklad 2500 ks, Originální Jeffem Koonsem autorizovaný talíř vznikl ve spolupráci s Bernardaud Manufacture de Porcelaine, Limoges. Nádherná dekorativní práce sběratelské hodnoty. Na zadní straně číslováno, typograficky signováno a znač…

    Current price: 17.000 CZK (608 €)

  • Jeff Koons

    Play-Doh Coupe Plate

    No.: 7

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:06

  • Jeff Koons

    Lips Coupe Plate

    No.: 8

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:07

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mona Lisa (Gold)

    No.: 9

    Auction price: 12.000 CZK (429 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:08

    serigrafie na museum board, 2019, 89 x 58,5 cm, číslováno na zadní straně, náklad 1500 ks, na zadní straně modré razítko: published by Sunday B. Morning a razítko: fill in your own signature, číslováno na zadní straně tužkou, pozdější tisk, přiložen certifikát pravosti, vynikající stav, Provenance: …

    Current price: 12.000 CZK (429 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    The Scream (After Munch)

    No.: 10

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:09

    serigrafie na museum board, 2018, 89 x 64 cm, číslováno na zadní straně, náklad 1500 ks, na zadní straně modré razítko: published by Sunday B. Morning a razítko: fill in your own signature, číslováno na zadní straně tužkou, pozdější tisk, přiložen certifikát pravosti, vynikající stav, Provenance: An…

  • Yayoi Kusama

    Red Pumpkin (Červená dýně)

    No.: 11

    Auction price: 10.000 CZK (358 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:10

    painted cast resin (malovaná litá pryskyřice), 2013, 10,2 x 7,6 x 7,6 cm, na spodní straně značeno YAYOI KUSAMA a značka copyrightu, vynikající stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10.000 CZK (358 €)

  • Robert Indiana

    (1928-2018)

    Czech Love

    No.: 12

    Auction price: 5.000 CZK (179 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:11

    koberec z ručně tkané vlny (multiple), 2006, 38 x 38 cm, 319/00, nákladem Galerie F, na zadní straně číslováno a signováno v tisku na textilním štítku, vynikající stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (179 €)

  • Banksy

    (1974)

    Walled Off Hotel Palestine

    No.: 13

    Auction price: 4.000 CZK (143 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:12

    plakát (giclée), 2019, 59 x 42 cm, LD značeno slepotiskem Walled Off Hotel, na zadní straně značeno růžovým razítkem, Tento originální Banksyho plakát byl vytvořen pro Walled Off Hotel in Betlému v Izraeli exkluzivně pro hosty hotelu. V roce 2017 otevřel Banksy Walled Off Hotel s nejohavnějším výhle…

    Current price: 4.000 CZK (143 €)

  • Banksy

    (1974)

    Rude Snowman

    No.: 14

    Auction price: 3.000 CZK (108 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:13

    ofset na papíře, 2006, 14,5 x 17,5 cm, značeno na zadní straně v tisku, vynikající stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (108 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Zavěšené slunce

    No.: 1

    Auction price: 4.800 CZK (172 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:00

    tuš, papír, 1948, 22,7 x 30,8 cm, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.800 CZK (172 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Nemocný milionář

    No.: 2

    Auction price: 9.000 CZK (322 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:01

    tuš, papír, 1948, 21,7 x 30,5 cm, sign. PD Zdeněk Miler, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), při dolním okraji mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 9.000 CZK (322 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Továrna

    No.: 3

    Auction price: 5.500 CZK (197 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:02

    tuš, papír, 1948, 22,8 x 33 cm, sign. PD Zdeněk Miler, rám, oboustranná kresba, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.500 CZK (197 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Milionář

    No.: 4

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:03

    tuš, běloba, papír, 1948, 30,1 x 44,2 cm, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek s myškou a melounem

    No.: 5

    Auction price: 35.000 CZK (1.250 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:04

    kvaš, akvarel, uhel, papír, 1971, 38,5 x 28 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a paraplíčko (1971), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 35.000 CZK (1.250 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek v dortu

    No.: 6

    Auction price: 26.000 CZK (929 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:05

    Current price: 26.000 CZK (929 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krokodýl

    No.: 7

    Auction price: 8.000 CZK (286 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:06

    Current price: 8.000 CZK (286 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek startuje

    No.: 8

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:07

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a sluneční kohout

    No.: 9

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:08

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    No.: 10

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:09

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a zvířátka

    No.: 11

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:10

    Current price: 6.000 CZK (215 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Kateřina Miler

    Krtek a pařez

    No.: 12

    Auction price: 30.000 CZK (1.072 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:11

    kvaš, papír, 15, 5 x 17, 5 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler

    Current price: 30.000 CZK (1.072 €)

  • Kateřina Miler

    Kalhotky s kapsami

    No.: 13

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:12

  • Kateřina Miler

    Krtek s Krtečkovou sáňkují

    No.: 14

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:13

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    No.: 15

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:14

    Current price: 1.001 CZK (36 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    No.: 16

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:15

    Current price: 1.101 CZK (40 €)