• Bohumil Ullrych

    Dvě pradleny

    No.: 245565

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:34

    olej, plátno, 20,5 x 26,5 cm, plátno na okrajích lehce odřeno, ,

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka při ranní toalety

    No.: 245566

    Auction price: 1.600 CZK (58 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:36

    olej, karton, 1974, 26 x 19,3 cm, sign. PD B. Ullrych 74, ,

    Current price: 1.600 CZK (58 €)

  • Bohumil Ullrych

    Zahleděná

    No.: 245567

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:38

    olej, plátno, 26,5 x 21 cm, sign. PD B. Ullrych, ,

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie aktu

    No.: 245568

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:40

    olej, plátno, 1944, 9,6 x 7,1 cm, pasparta, ,

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pasačka koní

    No.: 245569

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:42

    olej, papír, 1937, 19 x 14,6 cm, sign. LD B. Ullrych 37, papírová pasparta, ,

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zimním městem

    No.: 245570

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:44

    olej, karton, 14,6 x 28 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlštejn

    No.: 245571

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:46

    olej, karton, 10,7 x 15,1 cm, v levo nahoře kousek papíru utržen, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Krajina s ruinami

    No.: 245572

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:48

    olej, papír, 10,1 x 19 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • J. Palacios

    Toreador

    No.: 245573

    Auction price: 1.100 CZK (40 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:50

    litografie, 31,5 x 48,5 cm, značeno LD imp. y lit. de J Palacios, PD arenal 27 Madrid, rám, uprostřed přeloženo, mírně zažlotlý papír, na rámu oděrky,

    Current price: 1.100 CZK (40 €)

  • J. Palacios

    V aréně

    No.: 245574

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:52

    litografie, 47,3 x 31,3 cm, rám, značeno LD Estab. Tipolitográfico, PD J. Palacios, Arenal 27; příloha časopisu La Lidia, uprostřed přeloženo, zažloutlý papír, na rámu oděrky,

  • Pavel Roučka

    Postava

    No.: 245575

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:54

    litografie, 53 x 36,8 cm, sign. DU Roučka, č. 76/100, poškozeno, , studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Manželské etudy

    No.: 245576

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:56

    kresba na ultrafanu, akvarel, 16 x 22 cm, papírová pasparta, , the disciple of prof. Kysela and Benda

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Sebastian Münster

    (1488-1552)

    Praga 1574

    No.: 245577

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:58

    kolorovaný dřevoryt, 1574, 12,5 x 15 cm, mírně zažloutlý papír,

  • Jan Zrzavý

    Album litografií Jana Zravého - titulní stránka

    No.: 245578

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:00

    Portrét dívky

    No.: 245579

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:02

    pastel, papír, 56 x 42 cm, rám,

  • František Hanák

    Mořské pobřeží

    No.: 245580

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:04

    tužka, kvaš, papír, 1970, 16 x 43 cm, LD monogr. FH 70, rám,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Věže kostela

    No.: 245581

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:06

    tužka, kvaš, papír, 31,5 x 22 cm, rám,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Břízy u řeky

    No.: 245582

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:08

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1893-1973)

    Návrat z fronty

    No.: 245583

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:10

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Tma zavládla

    No.: 245584

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:12

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Pávice

    No.: 245585

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:14

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pozdrav z Holandska

    No.: 245586

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:16

    dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Kuna na lovu

    No.: 245587

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:18

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Archa

    No.: 245588

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:20

    dřevoryt, 12 x 9 cm, č. 3/5, zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Lipsko

    No.: 245589

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:22

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Kostelní věž

    No.: 245590

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:24

    litografie, 22 x 15,5 cm, sign. PD, č.144,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Chaloupka

    No.: 245591

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:26

    dřevoryt, 9 x 6,7 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Karlův most

    No.: 245592

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:28

    kvaš, papír, 26,5 x 17,5 cm, sign.. PD,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Eva Janíčková

    Večer

    No.: 245593

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:30

    lept, 9,7 x 7 cm, sign. PD Janíčková, č. 100/120, zažloutlý papír, , the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Sklizeň vína (P.F: 1963)

    No.: 245594

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:32

    dřevoryt, 12,5 x 6,8 cm, sign. PD JosHodek, , the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)