auction history

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Mystikové a vizionáři II

    No.: 1156

    Auction price: 3.900 CZK (156 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:54

    dřevoryt, 21 x 21 cm, zančeno PD razítkem JV, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Na pastvě

    No.: 1152

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:50

    kombinovaná technika, papír, 1946, 32 x 46 cm, sign. PD B. Ullrych 46, rám,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    No.: 1150

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:48

    olej, karton, 1930, 65,5 x 47,5 cm, sign. vzadu B. Ullrych 30,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Poodhalená dívka

    No.: 1147

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:45

    olej, karton, 25 x 19,6 cm, sign. LD B. Ullrych, z druhé strany skica dívky, ,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Cikánky

    No.: 1144

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:42

    olej, plátno, 1934, 34 x 27 cm, sign. LD B. Ullrych, plátno nalepeno na kartonu, nepatrné odření na okrajích, ,

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Chicago od Michig. jezera

    No.: 1143

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:41

    olej, karton, 1929, 80 x 65,5 cm, sign. PD B. Ullrych, místy odřená malba,

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Matka s dcerou u stolu

    No.: 1142

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:40

    olej, plátno, 1942, 26,5 x 20,7 cm, sign. PD B. Ullrych 42, ,

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Irena Třísková

    (1967)

    Malý princ

    No.: 1132

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:30

    litografie, 2004, 20 x 16 cm, sign. PD Irena Třísková 2004, rám, 88/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Květina (Ex libris Hrachovec)

    No.: 1129

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:27

    litografie, 8,2 x 4,2 cm, sign. PD Trnka, skilled at Puppetry at the atelier of J. Skupa in Pilsen, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    No.: 1114

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:12

    serigrafie, 1977, 41 x 27,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Starý most v Písku

    No.: 1113

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:11

    lept, 1952, 21,5 x 32 cm, sign. PD K. Štěch 52, autorský tisk 8/20, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of T…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Upomínka z Krkonoš

    No.: 1101

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:59

    lept, 8,8 x 14 cm, sign. PD T. F. Šimon, LD značeno razítkem, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Procitnutí v milosti

    No.: 1097

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:55

    litografie, 1988, 55,8 x 41,8 cm, sign. DU J. Šerých 88, 38/80, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the dis…

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Masky

    No.: 1095

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:53

    lept, 1974, 30 x 24 cm, sign. PD JŠerých 74, rám, č. 27/55, studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague, p…

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Josef Svatoň

    Návštěvy II.

    No.: 1077

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:35

    bromostříbrná fotografie, 39,5 x 49,5 cm, rám, na zadní straně štítek Galerie Dílo s popisem a razítkem čfvu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s ovocem

    No.: 1065

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:23

    monotyp, 1967, 31,8 x 45,8 cm, sign. PD L. Stejskal 67, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Josef Steinský

    (1903-?)

    Svatojánské proudy

    No.: 1061

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:19

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Steinský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • L. Stein

    Bruslař

    No.: 1059

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:17

    olej, plátno, 1985, 96,5 x 40 cm, sign. LD Stein 85, rám, malba místy poškozena

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ctirad Stehlík

    Třešně a švestka

    No.: 1050

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:08

    litografie, 32 x 27 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, č. 115/115

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Časová studie

    No.: 1043

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:01

    lept, 1980, 33,3 x 39,5 cm, sign. PD J. Souček 80, 29252, na zadní straně autorovo razítko s popisem, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Hoffmeister, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Jan Sigmund

    (1897-1959)

    Cesta podzimní krajinou

    No.: 1027

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 16:45

    kvaš, papír, 20 x 15 cm, sign. PD K.T. Sigmund, rám, the disciple of prof. Schon in Dresden, prof. O. Nejedly in Praze

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Start

    No.: 1023

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 16:41

    fotografie, 2005, 26 x 16,8 cm, sign. PD Sejkot 2005, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Jesus Christina

    No.: 1022

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 16:40

    fotografie, 2008, 24 x 16 cm, sign. PD Sejkot 23.2./2008, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.501 CZK (61 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Vladimír Renčín

    Do nového roku inteligentněji

    No.: 984

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 16:02

    litografie, 13 x 18,5 cm, značeno PD Renčín, věnování Marii Kyselové, uprostřed přeloženo,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Vladimír Renčín

    Ba ne, to nepohnul se český lev v neklidném svém spánku, to jen česká myš si otevřela lahev fernetu.

    No.: 983

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 16:01

    litografie, 10 x 18 cm, značeno na dvojlistu Vladimír Renčín P.F. 1990, na dvojlistu komentář autora: Posílám jako novoročenku mou kresbu z 15. listopadu 1989. Jsem rád, že jsem se mýlil.,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Renčín

    Dobrá zpráva - můžeme vplně dýchat. A špatná - není co. P.F. 1992

    No.: 982

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 16:00

    litografie, 17 x 27 cm, sign. LN Renčín , dvakrát přeložený papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Jana Reinerová

    Interiér

    No.: 980

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:58

    litografie, 42,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 8/70, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Jana Reinerová

    Zasněžená Praha

    No.: 979

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:57

    litografie, 34,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Luděk Rathouský

    (1975)

    Mrouskání

    No.: 970

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:48

    kuličkové pero, papír, 29,5 x 42 cm, naražený pravý spodní roh papíru,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    No.: 967

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:45

    litografie, 29,5 x 42 cm, sign. PD Rambousek, LD popsáno původním majitelem: asi z šesti tisků!, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Grap…

    Current price: 1.400 CZK (56 €)