• Josef Dlabal

    Národní divadlo

    No.: 1

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:00

    olej, lepenka, 13,2 x 17 cm, sign. PD J. Dlabal

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    Hradčany

    No.: 2

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:01

    olej, lepenka, 10,2 x 14,9 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Josef Dlabal

    Pohled na Pražský hrad z Petřína

    No.: 3

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:02

    olej, lepenka, 8,5 x 13,4 cm, sign. PD J. Dlabal

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    Pražský hrad v zimě

    No.: 4

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:03

    olej, lepenka, 8 x 12,7 cm, sign. PD J. Dlabal

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    Pražský hrad na jaře

    No.: 5

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:04

    olej, sololit, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Josef Dlabal

    Strahovský klášter

    No.: 6

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:05

    olej, lepenka, 14,5 x 10,5 cm

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    Pražský hrad s rozkvetlým stromem

    No.: 7

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:06

    olej, papír, 14,7 x 11,5 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    Pražský hrad za soumraku

    No.: 8

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:07

    olej, papír, 10,5 x 14,6 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    Chrám sv. Víta

    No.: 9

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:08

    olej, plátno (nenapnuto), 13,5 x 13 cm

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    Západ slunce nad Hradčany

    No.: 10

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:09

    olej, plátno (nenapnuto), 13 x 14 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Josef Dlabal

    Karlův most s Hradčany

    No.: 11

    Auction price: 650 CZK (25 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:10

    olej, papír, 10,2 x 20 cm

    Current price: 650 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    Chrám sv. Víta v zimě

    No.: 12

    Auction price: 550 CZK (21 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:11

    olej, papír, 18 x 12,5 cm

    Current price: 550 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    Pražské zakoutí v podvečer

    No.: 13

    Auction price: 650 CZK (25 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:12

    olej, papír, 12,3 x 17,2 cm, sign. PD J. Dlabal

    Current price: 650 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    Čechův most

    No.: 14

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:13

    olej, papír, 11,5 x 17 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    Vltava

    No.: 15

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:14

    olej, plátno (nenapnuto), 15 x 9,4 cm, sign. DU J. Dlabal

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    Praha v rozpuku

    No.: 16

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:15

    olej, lepenka, 18 x 24,7 cm, zašpiněno

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    Kampa

    No.: 17

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:16

    olej, lepenka, 18 x 25,5 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • Josef Dlabal

    Vyšehrad

    No.: 18

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:17

    tuš, papír, 21 x 29,5 cm, sign. PD J. Dlabal

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    Staroměstské náměstí

    No.: 19

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:18

    tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD J. Dlabal

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    Týnský chrám

    No.: 20

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:19

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    Hradčany

    No.: 21

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:20

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    Sněmovní ulice

    No.: 22

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:21

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    Pražské Benátky

    No.: 23

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:22

    fix, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD J. Dlabal

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    Zlatá ulička

    No.: 24

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:23

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Kara Verginella

    No.: 1

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:00

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Amalia

    No.: 2

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:01

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno PD v desce VF 1950, při okraji lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Licietta S.

    No.: 3

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:02

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis L.F

    No.: 4

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:03

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno PD v desce VF 1950, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Calina

    No.: 5

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:04

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris eroticis

    No.: 6

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:05

    tužka, pauzovací papír, 1949, 18,8 x 11,2 cm, monogr. PD VF 1949, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids