Pavel Čampulka
Voda
No.: 269Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:28
lept, 30 x 39 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Stavidla
No.: 268Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:27
lept, 29 x 39 cm, sign. DU P. Čampulka 89, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
No.: 267Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:26
lept, 29 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
No.: 266Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:25
Current price: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Stroje
No.: 265Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:24
lept, 38,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
No.: 264Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:23
lept, 45,5 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Stroje
No.: 263Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:22
lept, 1993, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, e/a
Current price: 650 CZK (28 €)
Jan Měřička
Čtyři zámotky
No.: 262Auction price: 550 CZK (23 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:21
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Pech
Obrazce
No.: 261Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:20
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Karel Maixner
Kristus na hoře Olivetské
No.: 260Auction price: 13.300 CZK (555 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:19
Current price: 13.300 CZK (555 €)
Antonín Hudeček
(1872-1942)
Tatry s jezerem
No.: 259Auction price: 56.600 CZK (2.359 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:18
olej, plátno, 116 x 130 cm, sign. PD, rám
Current price: 56.600 CZK (2.359 €)
M. Houra/ K. Šindelář
Jistoty života
No.: 258Auction price: 36.600 CZK (1.525 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:17
dřevěný reliéf, 1978, základní deska 172 x 81; 8 x (40 x 36) cm, značeno ze strany
Current price: 36.600 CZK (1.525 €)
U moře
No.: 257Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:16
olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Karel Kapoun
(1902-1963)
Srbsko
No.: 256Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:15
akvarel, papír, 22 x 28,5 cm, sign. LD Karel Kapoun, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší III
No.: 255Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:14
kombinovaná technika, sololit, 47 x 45,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší II
No.: 254Auction price: 6.650 CZK (278 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:13
Current price: 6.650 CZK (278 €)
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší I
No.: 253Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:12
olej, sololit, 85 x 74,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Ikarky
No.: 252Auction price: 16.600 CZK (692 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:11
kombinovaná technika, sololit, 78 x 112 cm, sign LD J. Kalašová, rám
Current price: 16.600 CZK (692 €)
Jaroslav Holeček
Chalupa
No.: 251Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:10
akvarel, papír, 49 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Jaroslav Holeček
Cesta
No.: 250Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:09
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Jaroslav Holeček
Dvě chalupy
No.: 249Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:08
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Fasáda katedrály v Rouenu
No.: 248Auction price: 3.300 CZK (138 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:07
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Bílek
Břízy
No.: 247Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:06
olej, lepenka, 31,5 x 46,5 cm, sign. PD Bílek, rám
Current price: 300 CZK (13 €)
Z lesa
No.: 246Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:05
tempera, lepenka, 44 x 37 cm, sign. PD, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
umělecká dílna Forchtsam
Kunětická hora
No.: 245Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:04
intarzie, 31 x 50,5 cm, značeno PD Forchtsam, rám
umělecká dílna Forchtsam
Pardubický zámek
No.: 244Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:03
intarzie, 31 x 50, 5 cm, značeno LD Forchtsam, rám
Jan Klos
(1883-?)
Náves
No.: 243Auction price: 1.650 CZK (69 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:02
Current price: 1.650 CZK (69 €)
Jan Klos
(1883-?)
Potok
No.: 242Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:01
olej, lepenka, 29 x 48 cm, rám, zvlněno
Current price: 400 CZK (17 €)
B. Jelínek
Stavení
No.: 241Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:00
akvarel, papír, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Jelínek, rám
Current price: 200 CZK (9 €)
Pole s panáky obilí
No.: 240Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:59
olej, lepenka, 31 x 34 cm, rám