Jan Měřička

  • Jan Měřička

    Úsek II.

    No.: 347

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1998, 59,7 x 78 cm, sign. PD Jan Měřička 98, č. 1/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Jan Měřička

    Čtyři zámotky

    No.: 262

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:21

    litografie, grafický list, 1991, 74,5 x 44 cm, sign. PD Jan Měřička 91, rám, č. 1

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids