Ivan Kováčik & Milan Bauer

date of termination 21st of January

  • Ivan Kováčik

    In pivo veritas

    No.: 1

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:00

    ručně kolorovaná litografie, 1997, 44,8 x 32,4 cm, sign. PD Ivan Kováčik 97, autorský tisk

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Ivan Kováčik

    Dogs Island

    No.: 2

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:01

    litografie, 2017, 19,5 x 39,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2017, č. 15/95

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Ivan Kováčik

    Slimák cestovatel

    No.: 3

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:02

    etching, 1998, 15,5 x 19 cm, signed RD Ivan Kováčik 98, no. 3/59

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Kováčik

    M. R. Štefánik

    No.: 4

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:03

    etching, 2010, 9,5 x 14,5 cm, sign. DM Ivan Kováčik 2010, author´s print

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Ivan Kováčik

    Morská panna

    No.: 5

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:04

    etching, 2011, 14,5 x 9,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2011, No. 29/40

  • Ivan Kováčik

    His Master´s voice

    No.: 6

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:05

    etching, 2010, 10 x 14,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2010, No. 36/59

  • Ivan Kováčik

    Baran

    No.: 7

    Auction price: 1.650 CZK (66 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:06

    etching, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2012, No. 39/59

    Current price: 1.650 CZK (66 €)

  • Ivan Kováčik

    Bliženci

    No.: 8

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:07

    etching, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2012, No. 37/59

  • Ivan Kováčik

    Rak

    No.: 9

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:08

  • Ivan Kováčik

    Lev

    No.: 10

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:09

    etching, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2012, No. 41/59

  • Ivan Kováčik

    Panna

    No.: 11

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:10

  • Ivan Kováčik

    Strelec

    No.: 12

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:11

    etching, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2012, No. 40/59

  • Ivan Kováčik

    Ex libris Vlado Baláž

    No.: 13

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:12

    etching, 2003, 9,5 x 12 cm, signed RD Ivan Kováčik 03, the author´s print

  • Ivan Kováčik

    New York II

    No.: 14

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:13

    etching, 2005, 9,5 x 12 cm, signed RD Ivan Kováčik 05, a.t.

  • Ivan Kováčik

    Milenium

    No.: 15

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:14

    etching, 2000, 12 x 9 cm, sign. DM Ivan Kováčik 2000, No. 14/59

  • Ivan Kováčik

    Ex Libris Vlado Baláž

    No.: 16

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:15

    lept, 2003, 9 x 12 cm, sign. PD Ivan Kováčik 03, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Adam a Eva

    No.: 17

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:16

    lept, 2012, 20 x 13 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, č. 31/59

  • Ivan Kováčik

    Vodnár

    No.: 18

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:17

    lept, 2012, 20 x 20 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, č. 46/59

  • Ivan Kováčik

    Erb - Vedrödy s kartušou

    No.: 19

    Auction price: 2.250 CZK (90 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:18

    lept, 2017, 25 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2017, 10/25

    Current price: 2.250 CZK (90 €)

  • Ivan Kováčik

    The Earth

    No.: 21

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:20

    kombinovaná technika, 2005, 27,5 x 18,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2005

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivan Kováčik

    Býk

    No.: 22

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:21

    lept, 2012, 19,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 20/59

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • Ivan Kováčik

    Mačky

    No.: 24

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:23

    etching, 2010, 10 x 14,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2010, No. 25/59

  • Ivan Kováčik

    Mozog

    No.: 25

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:24

    etching, 1999, 15,5 x 10,5 cm, sign. DM Ivan Kováčik 99, author´s print

  • Ivan Kováčik

    Čas letí

    No.: 26

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:25

    etching, 1999, 16 x 13,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 1999, author´s print

  • Ivan Kováčik

    Ex libris J. Štefánčík

    No.: 27

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:26

    lept, 2011, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2011, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Ex libris Danakta

    No.: 28

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:27

    lept, 2005, 15 x 9,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2005, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Mimikry

    No.: 29

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:28

    etching, 2012, 9,5 x 14,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2012, No. 15/30

  • Ivan Kováčik

    Antverpy

    No.: 30

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:29

    etching, 2013, 12 x 9,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2013, author´s print

  • Ivan Kováčik

    Váhy

    No.: 31

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:30

    etching, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2012, No. 35/59

  • Ivan Kováčik

    Škorpión

    No.: 32

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:31