auction history

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Přání

    No.: 22

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2022 18:21

    tisk, pero, papír, monogr. Ch, the private study

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Podpis s kresbou

    No.: 21

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2022 18:20

    tisk, pero, papír, sign. PD K Chaba, the private study

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Ruku na to (Pozvánka na výstavu)

    No.: 17

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2022 18:19

    tisk, 1988, 18,5 x 22,5 cm, lehce natržený papír, the private study

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    No.: 18

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2022 18:17

    5 x lept, 1995, rozměr souboru31 x 21,5 cm, vše sign. DU, č. 13/100, soubor 5 leptu vydaných k sedmdesátým narozeninám Karla Chaby nakladatestvím Galerie HONOR v redakci dr. Ivana Hrdiny. Text Bohumila Hrabala z ruční sazby Baskerville vysázel Jiří Vágner, the private study

    Current price: 2.600 CZK (109 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Portrét ženy

    No.: 16

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2022 18:15

    kombinovaná technika, kvaš, papír, 19,5 x 15 cm, sign. PD Chaba, the private study

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Paříž (8x8)

    No.: 12

    Auction price: 17.000 CZK (709 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2022 18:11

    9 x litografie, 1981, rozměr souboru 43,5 x 30,5 cm, vše sign. PD Karel Chaba 81, vše č. 8/60, soubor 9 litografií s pařížskými motivy, vyšlo nákladem autora v dubnu - červnu 1981, litografie vytiskli Michal Pichl a Vladimír Bujárek, the private study

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    PF 92

    No.: 10

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2022 18:09

    dřevoryt, 1991, 12,7 x 18,2 cm, sign. DU Karel Chaba, the private study

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Žijte si blaze za strejdy Klause

    No.: 9

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2022 18:08

    kombinovaná technika, tuš, papír, 14,4 x 21 cm, the private study

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    PF 87

    No.: 8

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2022 18:07

    suchá jehla, 1986, 12 x 17 cm, sign. DU Karel Chaba, the private study

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Po Vltavě plula

    No.: 4

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2022 18:03

    tuš, papír, 18 x 17 cm, sign. PD Chaba, the private study

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    PF 88

    No.: 3

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2022 18:02

    tuš, akvarel, papír, 1987, 15 x 10,5 cm, sign. PD Karel Chaba, the private study

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Autonehoda

    No.: 2

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2022 18:01

    kombinovaná technika, tisk, akvarel, tuš, papír, 1989, 10,5 x 14,9 cm, sign. vzadu K. Chaba, korespondenční list panu Hrdinovi, the private study

    Current price: 650 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Uzenka

    No.: 1

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 01. 2022 18:00

    kombinovaná technika, akvarel, papír, 1986, 22 x 30 cm, monogr. PD Ch86, the private study

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Hodiny - PF 1996

    No.: 241

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 17:00

    serigrafie, 1995, 15,7 x 12 cm, sign. PD ZZálešák, při dolním okraji mimo tisk pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    PF 1978

    No.: 240

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 16:59

    dřevoryt, 1977, 24,5 x 13,5 cm, sign. DU J. Weiser, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Novoroční hodokvas

    No.: 236

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 16:58

    lept, 1964, 15,5 x 10,5 cm, sign. UD Vodrážka, P.F. 1964, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    PF 1976

    No.: 239

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    dřevoryt, 1975, 15 x 9,5 cm, sign. PD J. Weiser, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    PF 1975

    No.: 238

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 16:57

    dřevoryt, 1974, 19 x 9 cm, sign. PD J. Weiser, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Voves

    Novoročenka

    No.: 237

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 16:56

    kombinovaná technika, 2015, 21 x 10,5 cm, sign. PU Jirka a Jana Vovsovi, P.F. 2015, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Božena Vejrychová - Solarová

    (1892-1978)

    Radostné Vánoce

    No.: 232

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 16:51

    litografie, 11,7 x 8 cm, sign. PD B. Vejrychová - Solarová, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Uiberlay

    (1922-1999)

    Stromy

    No.: 228

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 16:47

    litografie, 1981, 7,5 x 10,5 cm, sign. DU Jaroslav Uiberlay, PF 1982

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Boris Tesař

    Na dvorku

    No.: 226

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 16:45

    lithograph, 1993, 11 x 9,4 cm, signed RD Boris Tesař, 20/65, PF 1994, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Šedivý

    Kytice ve váze

    No.: 223

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 16:42

    lept, 1936, 8,3 x 10,4 cm, sign. PD Šedivý 36

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Milada Sukdoláková

    Stopa

    No.: 217

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 16:36

    lept, 1986, 8,5 x 11 cm, sign. PD Sukdoláková, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. L. Čepelák at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Milada Sukdoláková

    Vrabec

    No.: 216

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 16:35

    lept, 1973, 8 x 9,1 cm, sign. PD Milada Sukdoláková, PF 1974, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. L. Čepelák at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Zdeněk Skřivánek

    Veverky

    No.: 212

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 16:31

    litografie, 1979, 31 x 28 cm, sign. PD Zd. Skřivánek 1979, 39/100, PF 1980

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Zdeněk Skřivánek

    Vánoce

    No.: 211

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 16:30

    litografie, 1974, 26 x 18 cm, sign. PD Zd. Skřivánek 1974, 33/100, PF 1974

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

  • Zdeněk Skřivánek

    Chlapeček s míčem

    No.: 210

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 16:29

    litografie, 1974, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD Zd. Skřivánek 1974, 33/100, PF 1974

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Zdeněk Skřivánek

    Kočka a klubíčko

    No.: 209

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 16:28

    litografie, 1975, 26 x 37 cm, sign. PD Zd. Skřivánek 1978, 174/200, PF 1976

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    PF 1962

    No.: 208

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 16:27

    litografie, 1961, 22 x 29 cm, sign. PU V. Sivko 62, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka at The State Graphic School in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Gr…

    Current price: 200 CZK (9 €)