auction history

  • Andy Warhol d´apres

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe 11.25

    No.: 111

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2021 21:50

    serigraphy on museum board, 91,4 x 91,4 cm, on the back stamp: published by Sunday B. Morning and stamp: fill in your own signature, later print, attached Sunday B. Morning certificate, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

    Estimate: 15 000 - 20 000 Kč CZK

  • Andy Warhol d´apres

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe 11.22

    No.: 110

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2021 21:49

    serigraphy on museum board, 91,4 x 91,4 cm, on the back stamp: published by Sunday B. Morning and stamp: fill in your own signature, later print, attached certificate Sunday B. Morning, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ludovít (Ludvík) Csordák

    (1864-1937)

    At the lake

    No.: 79

    Auction price: 16.000 CZK (640 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2021 21:18

    oil on canvas fixed on cardboard, 39 x 49,5 cm, signed lower/right , original blondel frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Marak at The Academy in Prague

    Current price: 16.000 CZK (640 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

    Estimate: 20 000 - 25 000 Kč CZK

  • Oldřich Jelínek

    The story of aviation

    No.: 59

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2021 20:58

    lithography, 63,5 x 45,5 cm, framed,

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Estimate: 7 000 - 9 000 CZK

  • Jan Zrzavý

    Sketch to illustrate Shakespeare's Sonnets

    No.: 8

    Auction price: 29.000 CZK (1.160 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2021 20:07

    pencil, paper, 1953, 20 x 15,5 cm, lower/right monogr. J. Z. 53, framed, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 49.000 CZK (1.960 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

    Estimate: 40 000 - 60 000 Kč CZK

  • Milan Dobeš

    Symmetrical movement

    No.: 4

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2021 20:03

    serigraphy, 2009, 35 x 47 cm, signed lower/right M. Dobeš, no. 12/25, described on the back, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

    Estimate: 20 000 - 25 000 CZK

  • Čestmír Janošek

    Mrazovka (Givrage)

    No.: 1

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2021 20:00

    freezer, paper, 1965/1966, 62,5 x 45 cm, signed lower/middle Janošek 1965/66, described on the back, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Estimate: 10 000 - 14 000 CZK

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Mušketýr

    No.: 1168

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 17:48

    akvarel, tuš, papír, 21 x 15,3 cm, monogr.PD. FN, Chceš-li černou mít, pak hleď namíchat modrou a hněď, neboť žádný mistr v světě nemá černou na paletě. (Samozřejmě ji tam má, jenom že to neřiká). Když už černou, potom už jenom sytou čínskou tuš., dobrý stav, na pravé straně zezadu malinko přehlé, P…

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Jeremias Wolff

    (1663-1724)

    No.: 1164

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 17:44

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Různí autoři

    Večer lyry 1977

    No.: 1147

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 17:27

    8x litografie, 1977, 4,8 x 3,5; 5,1 x 3,5 cm, sign. PD , autorský tisk, Karel Demel, Anna Khunová, Daniela Havlíčková, Josef Paleček, Pavel Sivko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • A. Václav Mašek

    Klas (návrh obálky + 8 x návrh ilustrace)

    No.: 1140

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 17:20

    9 x akvarel, tuš, papír, 29 x 21 až 19 x 14 cm, zašlý papír, místy šmouhy, jeden s papírů na okraji místy natržen,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • A. Václav Mašek

    Návrh plakátu k výstavě

    No.: 1139

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 17:19

    tempera, papír, 35,5 x 31,4 cm, zašlý a místy ušpiněný papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    Návrh plakátu k výstavě

    No.: 1138

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 17:18

    tempera, papír, 39 x 31 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý, horní levý roh papíru ohnutý,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Gottwaldov, Celostátní přehlídka amaterských filmů (návrh plakátu)

    No.: 1136

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 17:16

    koláž, tempera, papír, 13,2 x 18,5 cm, nalepeno na papíru, papír ušpiněn,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Porada pěti pánů

    No.: 1126

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 17:06

    tuš, papír, 22,5 x 16,6 cm, Čtyři muži v bílém obleku poslouchají pátého v černém a zapisují si, přitom dva z nich kouří fajfku., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Josef Loukota

    (1879-1967)

    Pozor! Slabý led

    No.: 1116

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 16:56

    tuš, papír, 25,5 x 18,3 cm, sign. PD Louk, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Kerles

    (1939)

    Na louce

    No.: 1111

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 16:51

    tuš, pastel, papír, 20,2 x 30 cm, monogr. PD JK, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    PF 1967

    No.: 1102

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    tuš, papír, 8,7 x 15,1 cm, sign. PU Neprakta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Kerles

    (1939)

    Tři generace

    No.: 1110

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 16:50

    tuš, papír, 20,5 x 25 cm, monogr. PD JK, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ctibor Renda

    Klasikové před mikrofonem: Esop vypráví dětem své nejnovější pohádky

    No.: 1109

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 16:49

    tuš, papír, 22 x 15,5 cm, sign. PD ren, na zadní straně jméno, adresa a popis autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Ctibor Renda

    Klasikové před mikrofonem: Diogenes o výhodách malého bytu

    No.: 1108

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 16:48

    tuš, papír, 22 x 14,4 cm, sign. PD ren, na zadní straně jméno, adresa a popis autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ctibor Renda

    Klasikové před mikrofonem: Pan

    No.: 1107

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 16:47

    tuš, papír, 21,9 x 15,5 cm, sign. LD ren, podtitul: Kozlí zpěv nebo hra na syringu v rámci veselého vysílání na zadní straně jméno, adresa a popis autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ctibor Renda

    Klasikové před mikrofonem: Sapfo hovoří v ženině soukromí

    No.: 1106

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 16:46

    tuš, papír, 22 x 14,6 cm, sign. LD ren, na zadní straně jméno, adresa a popis autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ctibor Renda

    Klasikové před mikrofonem: Cicero bouří proti svým politickým odpůrcům

    No.: 1105

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 16:45

    tuš, papír, 21,9 x 14,8 cm, sign. DU ren, na zadní straně jméno, adresa a popis autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Benetka

    Je velice kultivovaný. Vždycky včas pozná, kdy má dost a zalehne.

    No.: 1094

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 16:34

    tuš, akvarel, papír, 20 x 22 cm, sign. PU benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

    Mladá Boleslav

    No.: 1085

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 16:25

    mědirytina, 7,7 x 10,2 cm,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Různí autoři

    konvolut deseti výjevů Staré Prahy

    No.: 1046

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 15:46

    10 x litografie, 1987 - 1988, 43 x 30 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Leoš Janáček

    (1854-1928)

    O lidové písni a lidové hudbě

    No.: 1034

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 15:34

    kniha, vzácné 1. vydání Janáčkových folkloristických studií o lidové hudbě, úvodní studie J. Vysloužil, bibliografie hudeb. studií, soupis sebraných muzikolog. materiálů, studie věnované lidové písni a tanci, jejich rozbory, zápisy písní, rejstříky, několik obr. příloh a mapka Janáčkovy folkloristic…

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID2*** History of bids

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    K. Havlíček Borovský: Satyry : Křest sv. Vladimíra - Tyrolské elegie - Král Lávra

    No.: 1025

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 15:25

    bibliofilie, linoryty v titulech básní, ob., výzdoba v textu a předmluva E. A. Hruška, vydal Jan Bř. Hůrka, Kr. Vinohrady 192, 87s., orig. brož, stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

    Moulin Rouge

    No.: 1020

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 15:20

    brož, 19,5 x 14 cm, několika stránkový program slavného kabaretu, množství dobových reklam a fotografií účinkujících, r. 1959, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)