• .

    Rám

    No.: 1

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:00

    ., 188 x 155 cm

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • .

    Rám

    No.: 2

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:01

    tisk, reprodukce, 95,5 x 134 cm

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Václav Vejr

    (1897-?)

    Mariánská týnice

    No.: 3

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:02

    olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. PD V. Vejr, rám, zkrakelováno

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Dlouhý

    No.: 4

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:03

    olej, plátno, 37 x 47 cm, sign. PD Dlouhý, rám

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Vladislav Hřímalý

    (1895-1936)

    Námět z Věšína

    No.: 5

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:04

    olej, plátno, 1928, 42,5 x 40 cm, sign. LD Hřímalý , rám

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Karel Farský

    Březový háj

    No.: 6

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:05

    olej, karton, 23,5 x 33 cm, sign. PD Farský, rám

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

    Moře

    No.: 7

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:06

    tempera, pastel, papír, 24,5 x 32 cm, rám

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Nakládaní snopů na vůz

    No.: 8

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:07

    olej, plátno, 34 x 48 cm, sign. PD V. Stein, rám

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Koňský povoz

    No.: 9

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:08

    olej, plátno, 36 x 45,5 cm, sign. PD V. Stein, rám

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Orlické hory - Javornice

    No.: 10

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:09

    olej, sololit, 32 x 45,5 cm, sign. PD Otto Martinovský, rám, vzadu štítek z DÍLA

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Jaroslav Steinberger (Kovařovic)

    (1886-?)

    Zima

    No.: 11

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:10

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Alois Janeček Pardubský

    (1894-1974)

    Město Přibyslav

    No.: 12

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:11

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    U Tomasů o Vánocích

    No.: 13

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:12

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 1927, 28 x 40,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1927, rám, the disciple of M. Pirner, M. Svabinsky

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Bojkovič

    Pasačka

    No.: 14

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:13

    olej, plátno, 33 x 48 cm, sign. PD v azbuce, rám

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID1**2 History of bids

  • Jaroslav Holeček

    Hradčany

    No.: 15

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:14

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • umělecká dílna Hochmuth

    Karlův Týn

    No.: 16

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:15

    intarzie, 1941, 46 x 58 cm, značeno LD Hochmuth 41

  • Jan Hála

    Svážené obilí

    No.: 17

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:16

    olej, plátno, 1937, 64 x 89 cm, sign. PD J. Hála 37, rám, protlačeno

    Current price: 48.000 CZK (2.000 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Václav Štětka

    (1893-1982)

    Prales na Boubíně

    No.: 18

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:17

    olej, plátno, 138 x 105 cm, sign. PD Václav Štětka, rám, studied at the atelier of prof. V. Hynais, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, professorate at Drawing at The Czech Technical University in Prague, member of The Association of South-Bohemian Fine Artists …

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Václav Stein

    (1888-?)

    No.: 19

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:18

    olej, lepenka, 49 x 64 cm, sign. PD V. Stein, rám

  • R. Kohout

    Vodňany

    No.: 20

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:19

    olej, dřevo, 1939, 50 x 38,5 cm, sign. PD R. Kohout 39, rám

  • Jaroslava Kupková

    Slez

    No.: 21

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:20

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Chrám sv. Víta

    No.: 22

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:21

    lept, 37 x 33 cm, sign. PD V. Röhling a v tisku, rám, the disciple of F. Zenisek

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Plachetnice

    No.: 23

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:22

    lept, akvatinta, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Prašná brána

    No.: 24

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:23

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Lesní krajina

    No.: 25

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:24

    lept, akvatinta, 29 x 22,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Oldřich Vlach

    (1886-?)

    Žně

    No.: 26

    Auction price: 2.900 CZK (121 €)

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:25

    olej, plátno, 49 x 69 cm, sign. PD O. Vlach, rám, vzadu popsáno

    Current price: 2.900 CZK (121 €)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Lomnický štít

    No.: 27

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:26

  • Petrovský

    Podzimní krajina s břízami

    No.: 28

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:27

    olej, plátno, 60 x 75 cm, sign. PD Petrovský, rám, obraz vypadává z rámu

    No.: 29

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:28

    olej, lepenka, 31 x 41 cm, sign. PD, rám

  • Alois Janeček Pardubský

    (1894-1974)

    Motiv z Posázaví

    No.: 30

    Planned termination: 02. 06. 2022 10:29