• Vladimír Komárek

    Za plotem

    No.: 264683

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 20:48

    dřevoryt, 19,6 x 10,8 cm, sign. DU V.Komárek, pasparta, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • J. M. Sládek

    Kumkapi

    No.: 264684

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 20:50

    litografie, 17 x 25,4 cm, sign. PD JM Sládek, rám, č. g. 64/190, rám mírně otlučený, papírová pasparta kolem grafiky v horní části v jednom místě nastřižená ,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Miroslav Brotánek

    (1916-1987)

    Staré Labe

    No.: 264685

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 20:52

    litografie, 27 x 39,5 cm, sign. PD Brotánek M., rám, autorský tisk , mírně zažloutlý papír, při okrajích podél grafiky žluté skvrnky, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Rudolf Vojáček

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 264686

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 20:54

    akvarel, tužka, papír, 20,6 x 25,5 cm, sign. PD Rud. Vojáček, rám, na zadní straně popsáno autorem , zažloutlý papír, v horní části papíru rýha, v horní části papíru i pasparty drobné skvrnky, v horní části kresby na dvou místech stopy od běloby, kresba vypadává z rámu, rám mírně otlučený,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • František Toman

    (1886-1942)

    Venkovské stavení

    No.: 264687

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 20:56

    akvarel, tužka, papír, 1909, 29,3 x 30,8 cm, sign. LD Toman Fr. , rám, papír mírně zažloutlý, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Alois Moravec

    Korint

    No.: 264696

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 20:58

    suchá jehla, 1961, 24,5 x 31,5 cm, sign. PD A. Moravec 61, rám, č. 26/100, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka …

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    Mochomůrky IV.

    No.: 264711

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:00

    olej, pastel, papír, 1963, 43,8 x 30 cm, sign. PD R. Schuster 7. 9. 1963, vzadu popsáno autorem, zezadu na papíru na třech místech nalepena páska,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Blanka Velová

    Lodička

    No.: 264712

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:02

    tuš, akvarel, papír, 41,9 x 29,5 cm, sign. PD Blanka Velová, papírová pasparta, papírová pasparta ohmataná,

    Current price: 950 CZK (40 €)

  • M. Skálová?

    Green blob

    No.: 264714

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:04

    digitální tisk, papír, 2008, 31,5 x 41,5 cm, sign. Du M. Skálová 2008, rám,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Potůček

    No.: 264716

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:06

    lept, akvatinta, 1971, 19 x 19,5 cm, sign. PD, pasparta, a.t., dole uprostřed věnování, látková páska od pasparty místy potrhnána,

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Třešně

    No.: 264940

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:08

    suchá jehla, 10,2 x 38,5 cm, sign. PD A. Homolka, rám, , the disciple of prof. Benda at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. W. Nowak and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Josef Sahula

    (1918-2006)

    Městská brána s kostelem

    No.: 264941

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:10

    litoghrafie, 1976, 23 x 39,5 cm, pasparta, a.t., dole napsáno Vážené paní Magdě Novákové srdečně Josef Sahula 28,5,1976,

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Bohuslav Coufal

    (1895-1969)

    Český Krumlov

    No.: 264945

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:12

    litografie, 18,8 x 39,8 cm, sign. PD Coufal, pasparrta, povinný výtisk,

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Jan Bulíř

    (1904-1986)

    Horské štíty

    No.: 264946

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:14

    kvaš, papír, 40,6 x 31,2 cm, sign. PD J. Bulíř, pasparta,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Moře v bouři

    No.: 264947

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:16

    olej, překližka, 18,2 x 25 cm, rám,

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    České Budějovice. Na Vltavě

    No.: 264954

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:18

    rudka, papír, 1955, 19,2 x 28,6 cm, sign. PD JR Schuster, rám, na zadní straně autorský štítek, na rámu drobné odérky,

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Lorenc

    Chalupa v horách

    No.: 264955

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:20

    olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Hedwig

    No.: 266741

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:24

    kolorovaná mědirytina, 16,6 x 12,5 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, u spodního okraje hnědý flíček,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Atény

    No.: 266742

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:26

    olej, papír, 10,6 x 15,1 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Athen, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Berlín

    No.: 266743

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:28

    olej, překližka, 17,2 x 10,6 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Berlin, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Řím

    No.: 266744

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:30

    olej, papír, 10,8 x 15 cm, sign. LD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    No.: 266745

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:32

    olej, papír, 11,2 x 21,2 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Venezia, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Anglie

    No.: 266746

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:34

    olej, papír, 12,4 x 20,2 cm, sign. LD J. Dlabal, kousek pravého horního rohu papíru odtržen (cca 0,5 cm), , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Praha, Čertovka

    No.: 266747

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:36

    olej, papír, 22,9 x 14,5 cm, u levého horního rohu 5 cm dlouhá rýha v malbě, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce za Pražským hradem

    No.: 266748

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:38

    olej, papír, 14,8 x 18,7 cm, sign. PD J. Dlabal, papírová pasparta, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Rašení u měsíčního svitu

    No.: 266749

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:40

    dřevoryt, 22 x 11,2 cm, DU perem vepsáno: Upřímnou soustrast. Iva Šedivá, papír mírně pokrčen, uprostřed papíru naznačené horizontální přeložení,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • J. V. Schwarz

    (1908-1988)

    Venuše

    No.: 266751

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:44

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • J. V. Schwarz

    (1908-1988)

    Silueta

    No.: 266752

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:46

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Müller

    (1934-2014)

    Motýl / Vesnice

    No.: 266753

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:48

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Ivan Veselý

    Pohled přes Vltavu

    No.: 266757

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:56

    tužka, papír, 9,5 x 20 cm, sign. PD I. Veselý, pasparta, textilní páska pasparty na levém okraji poškozena,

    Current price: 200 CZK (9 €)