auction history

  • Karel Wagner

    (1886-1963)

    Fialky

    No.: 915

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 15:30

    olej, karton, 34 x 42 cm, sign. LD K. Wagner, rám

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Josef Větrovský

    Ženský akt

    No.: 904

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 15:19

    fotografie, 35,5 x 23,5 cm, pravděpodobně pozdější reprodukce z 90 let, slepotiskové razítko Copyright Josef Vetrovsky Prague

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Veselý

    Aida

    No.: 901

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 15:16

    akvarel, tuš, papír, 1966, 34,5 x 13,5 cm, sign. PD Veselý 66, rám, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Portrét sestry

    No.: 899

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 15:14

    olej, plátno, 48,5 x 38,5 cm, sign. PD Veržakovský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Niké

    No.: 882

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 14:57

    kresba kyvadlem - akrylová fixa, slepotisk s barvou, hlubotiskový papír, 2022, 29,5 x 21 cm, sign. PD Válek, A. T., the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Záznam gravitace

    No.: 881

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 14:56

    kresba kyvadlem - akrylová fixa, slepotisk s barvou, hlubotiskový papír, 2022, 29,5 x 21 cm, sign. PD Válek, č. 1/1, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Klára Trnková

    Jamka č. 18

    No.: 876

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 14:51

    litografie, 2006, 12 x 11,7 cm, sign. PD Klára Trnková 06, autorský tisk

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Poprad

    No.: 866

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 14:47

    akvarel, papír, 41 x 56 cm, sign. LD Karel Toman, rám, the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.100 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Tichý

    Předjaří

    No.: 862

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 14:37

    olej, karton, 1942, 32 x 23,5 cm, sign. lD Tichý 42 , rám, malba mírně zašlá, rám otlučený ,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    U trati

    No.: 837

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 14:12

    akvatinta, 20 x 24,2 cm, sign. PD Pavel Šimon, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Jiří Šalamoun

    Hřbitov

    No.: 828

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 14:03

    litografie, 2003, 12,5 x 17,5 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 03, pasparta, č. 15/60, vzadu razítko ČFVU, the disciple of prof. V. Silovsky and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. A. Kapr and G. K. Muller at The Academy of Graphics and Typographical Arts in leipzig, member of The Hollar …

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Postava

    No.: 811

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 13:46

    suchá jehla, 4 x 6 cm, sign. DU Sovák, rám, DU věnování, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Postavy

    No.: 810

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 13:45

    lept, 10 x 17 cm, sign. DU Sovák, rám, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    No.: 809

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 13:44

    lept, 1979, 21 x 19 cm, sign. DU Novák, rám, DU věnování, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Balony

    No.: 808

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 13:43

    lept, kombinovaná technika, 1975, 10 x 15,5 cm, sign. DU Sovák, rám, č. 26/75, PD věnování, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Na ulici

    No.: 807

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 13:42

    lept, 21 x 19 cm, sign. DU Sovák, rám, č. 5/150, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    No.: 806

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 13:41

    lept, akvarel, papír, 16 x 12,1 cm, , the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Stroj

    No.: 805

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 13:40

    lept, kombinovaná technika, 1967, 35 x 41 cm, sign. DU Sovák, rám, č. 29/55, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Red tablecloth

    No.: 804

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 13:39

    lept, 34,5 x 32 cm, sign. DU Sovák, rám bez skla, e. a., the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.400 CZK (184 €)

  • Boris Soukup

    Rozhovor

    No.: 803

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 13:38

    lept, 24 x 32 cm, sign. PD B. Soukup, rám, autorský tisk

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Joska Skalník

    Vzpomínka 1

    No.: 795

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 13:30

    litografie, 43 x 31,8 cm, sign. PD Joska Skalník, autorský tisk, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    No.: 785

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 13:20

    bromostříbrná fotografie, 1956, 23,5 x 18,1 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Závěsný objekt

    No.: 773

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 13:08

    kombinace dřeva a plastů, 50 x 60 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Závěsný objekt Ryba

    No.: 772

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 13:05

    kombinace dřeva a plastů, 63,5 x 68 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.100 CZK (130 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Libeňský železniční most

    No.: 755

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 12:48

    dřevoryt, 25,8 x 34,74 cm, sign. PD Jan Rambousek, pasparta, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Emil Purgiňa

    (1937)

    Rivals (Rivalové)

    No.: 752

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 12:45

    kombinovaná technika, 21,5 x 28 cm, sign. DU Epurgina, Na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Pavel Piekar

    Rozkvetlá zahrada

    No.: 738

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 12:31

    linoryt, 2011, 46,8 x 77 cm, sign. PD Pavel Piekar V. 2011, 43746, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study of Fine Arts at the atelier of B. Kutil and the Hladiks

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    No.: 728

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 12:21

    linoryt, 17,8 x 11,5 cm, sign. PD I. Ouhel 2001, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

    Lesní cesta

    No.: 707

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 12:00

    olej, karton, 41 x 48 cm, rám

    Current price: 2.600 CZK (109 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

    Projekt Transkontinental

    No.: 696

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2022 11:49

    serigrafie, 1980, 27,5 x 81,5 cm, sign. PD 1980, č. 9/200, rožky nepatrně ohnuté,

    Current price: 700 CZK (30 €)