• Helena Vanišová

    (1951)

    Spadla hvězda

    No.: 900

    Auction price: 9.700 CZK (405 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:42

    olej, sololit, 2017, 22 x 22 cm, sign. PD H.Vanišová, rám, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 9.700 CZK (405 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Vašut

    (1985)

    Bláto v bleděmodrém

    No.: 901

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:43

    akryl, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD Ivan V.

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Vašut

    (1985)

    Podzim

    No.: 902

    Auction price: 1.700 CZK (71 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:44

    olej, plátno, 46 x 36 cm, sign. PD IVAN. V.

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Vavřina

    (1884-1929)

    Foire internationale dechantillons de Prague 1922

    No.: 903

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:45

    litografický plakát (grafický design, autorská dobová rozmnoženina), 1922, 62 x 92 cm, značeno LD na kameni Kvavřina a PD Jan Ziegloser Praha Vinohrady 1905, francouzská varianta plakátu pro Mezinárodní vzorkový veletrh Praha 1922, nakladatel Jan Ziegloser, informace z dobového tisku: Pražské vzorko…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Velčovský

    (1945)

    Divadelní šatna

    No.: 904

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:46

    litografie, 31,5 x 27 cm, sign. PD J. Velčovský, a. t., při horním okraji nepatrně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru…

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Velčovský

    (1945)

    Lekníny

    No.: 905

    Auction price: 7.900 CZK (330 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:47

    litografie, 48 x 37,2 cm, sign. PD Velčovský , č. 33/80, rožky nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, membe…

    Current price: 7.900 CZK (330 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vincent Venera

    (1958)

    Abstraktní kompozice

    No.: 906

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:48

    kombinovaná technika, papír, 1987, 60 x 90 cm, sign. LN Venera Vincent 1987, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vincent Venera

    (1958)

    Kompozice I.

    No.: 907

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:49

    tempera, akvarel, tuš, papír, 1985, 88 x 62,5 cm, sign. PD Venera Vincent 1985, při levém okraji natržený papír (cca 3cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vincent Venera

    (1958)

    Kompozice II.

    No.: 908

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:50

    tempera, akvarel, tuš, papír, 1986, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1986, při levém okraji mírně natržený papír (cca 1cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vincent Venera

    (1958)

    Kompozice III.

    No.: 909

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:51

    tempera, akvarel, tuš, papír, 1983, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1983, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Odpoledne na Olšanech

    No.: 910

    Auction price: 14.000 CZK (584 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:52

    olej, plátno, 2011, 30 x 40 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, Tyto obrazy mé charakteristické tvorby se zaobírají tématem hrobu, hřbitova či smrti. Jednoho dne jsem si udělal výlet na Olšanské hřbitovy, za účelem inspirace na místě, kde jsem nikdy před tím nebyl. Po určité době návštěva tohoto místa ve…

    Current price: 14.000 CZK (584 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Raimo Vitala

    (1932-1991)

    Zátiší s květinami

    No.: 911

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:53

    olej, plátno, 1965, 30,5 x 45 cm, sign. PD Raimo Vitala 65, rám

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zoja Villalobos

    (1948-2003)

    Labyrint

    No.: 912

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:54

    litografie, 1998, 69,2 x 54,2 cm, sign. PD Zoja Villalobos - Popovič 98, č. 5/8, podlepeno papírem, mimo tisk mírně ušpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldra (Oldřich) Vlach

    (1886-1958)

    Modlitba

    No.: 913

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:55

    olej, karton, 35,5 x 50,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám, na zadní straně popsáno: č. zak. NČ 2200,- III. souborná výstava Prof. Vlach a razítko: Klub výtvarné práce mladých výtvarníků Praha, mírně zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. K. Reisner

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eva Vlasáková

    (1943)

    Labyrint srdce I.

    No.: 914

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:56

    lept, kombinovaná technika, 1998, 36,5 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková 1998, č. 2/35, mírně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Muzika, C. Rayne

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Červená jablka

    No.: 916

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:58

    olej, malířská lepenka, 17 x 30,3 cm, sign. PD L. Vlodek, rám, na zadní straně straně štítek MSMU s popisem, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Volf

    (1955)

    Zvířátko

    No.: 917

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:59

    suchá jehla, 41,5 x 33,5 cm, sign. DU Jan Volf, pasparta, vyskleno, č. 1/50, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Efim Efimovich Volkov

    (1844-1920)

    Západ slunce v lese

    No.: 918

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 19:00

    pastel, papír, 44 x 29,5 cm, sign. LD Volkov, rám, rám ve spodní části v jednom místé odštíplý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Čáslav, Radnice

    No.: 919

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 19:01

    lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Magdaléna Vovsová

    (1954)

    Ona (červená)

    No.: 920

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 19:02

    lept, mezzotinta, 2004, 88,5 x 34 cm, sign. PD Magdaléna Vovsová 04, č. 4/13, mírně ohmataný papír, ohnuté okraje, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Magdaléna Vovsová

    (1954)

    Ona (černá)

    No.: 921

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 19:03

    akvatinta, 87 x 39,5 cm, sign. PD Magdalena Vovsová, č. 2/13, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté rožky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Libor Wagner

    (1933-1994)

    Přístav čistoty

    No.: 922

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 19:04

    suchá jehla, 1960, 39 x 53 cm, sign. PD Libor Wagner 60, č. 7/20, mimo tisk zažloutlý papír, růžky ohmatané, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vilém Wünsche?

    Stavba na Letné

    No.: 923

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 19:05

    olej, plátno, 43 x 40,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Alois Zahel

    (1888-1958)

    Kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého na Karlově

    No.: 924

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 19:06

    akvarel, papír, 30,7 x 23,5 cm, sign. PD Ad. Zahel

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Zálešák

    (1936)

    Odkaz

    No.: 925

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 19:07

    akryl, olej, plátno, 1986-2002, 100 x 70 cm, sign. PD Z. Zálešák 1986-2002, rám, Studoval na Škole bytové tvorby v Praze (1951-1955). V malířské tvorbě se věnuje výhradně malbě figurální, ve které převládají motivy kompozic s ženskými akty. Obsahově jeho díla vyjadřují určitou myšlenkovou náplň, sno…

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • L. Zamrazil

    Zrození perly

    No.: 926

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 19:08

    akvarel, běloba, papír, 1949, 22 x 33 cm, sign. PD L. Zamrazil III 1949, rám, neurčený autor, papír zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Antonín Zázvorka

    (1894-1980)

    Stanování

    No.: 927

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 19:09

    olejová tempera, karton, 24 x 35 cm, monogr. PD JAZ, rám, mírně poškozený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Zeman

    (1893-?)

    Krajina u rybníka

    No.: 928

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 19:10

    olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD Zeman, rám, PD odštíplý dřevěn podklad, disciple of Prof. F. Engelmüller

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Zemánek

    Kolostujovy věžičky, Teplice

    No.: 929

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 19:11

    olej, karton, 37,5 x 51,5 cm, sign. PD Jos. Zemánek, na zadní straně popsáno autorem (Zámecký motiv. Kolostujovy věžičky) a autorovo věnování z r. 1968, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Zobač

    (1979)

    Vesnice na Vysočině

    No.: 930

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 19:12

    olej, sololit, 49 x 69,5 cm, sign. PD Zobač, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.