Jaro Beran

(1892-1962)

  • Jaro Beran

    (1892-1962)

    Dívky

    No.: 261674

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 16:02

    litografie, 1939, 49,5 x 38,5 cm, značeno LD na kameni JBeran 39, ze sbírky nakladatele a vydavatele Arnošta Kvasničky (1898-1947), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)