Max Švabinský

  • Max Švabinský

    No.: 721

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:47

    bibliofilie, 28 x 18 cm, ilustrace na titl. Listě M. Švabinský, vyd. jako soukromý tisk L. Páleníček, Kladno, 1981, podpis vyd., volné listy v obálce, 12s., obálka lehce zašpiněna, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Max Švabinský

    Ludvík Páleníček - Švabinský a hudba

    No.: 736

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 11:02

    bibliofilie, 21,5 x 15,5 cm, 1x suchá jehla tištěná z orig. desky M. Švabinský, vydal Kladenský lis, 1979, podpis L. Páleníček, složky volně vložené do obálky, 12s, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Max Švabinský

    Grafika a kresby z let 1943 - 1948

    No.: 737

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 11:03

    katalog, 20,5 x 15 cm, 1x litografie ve frontispise M. Švabinský, vyd. B. Buchtelík, Praha, 1948, podpis Z. Švabinská a titl. listě, pův. sešit, 19s , dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Max Švabinský

    Medailon Ludvíka Páleníčka

    No.: 751

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 11:17

    Bibliofilie, signovaná litografie vlastního portrétu ve frontispisu M. Švabinský, podpis autora na patitulu, vyd. K. Kryl, Kroměříž, 1943, listy svázané nití v obálce, okraje obálky lehce zašlé, velmi dobrý stav,

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Max Švabinský

    Jan Štursa 1880-1925

    No.: 761

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 11:27

    Bibliofilie, sign. litografie s portrétem J. Štursy ve frontispisu M. Švabinský, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1955, ruční papír, volné listy v obálce, velmi dobrý stav,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Max Švabinský

    Obálka s kresbou Maxe Švabinského a známkou s portrétem Alfonse Muchy

    No.: 486

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 15:00

    tužka, papír, 9 x 14 cm, DU monogr. MŠ, obálka mírně pomuchlána,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Max Švabinský

    Kresebný návrh na známku s portrétem Jana Štursy

    No.: 485

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    tužka, papír, obálka se známkou, 4,8 x 3,3 cm, DU monogr. MŠ, finální známka přiložena,

    Current price: 700 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Max Švabinský

    Moderní čeští básníci

    No.: 55

    Auction price: 1.200 CZK (43 €)

    bibliofilie, 10x litografie a podpis na tit. listě M. Švabinský, vyd. ČS. spisovatel, Praha, 1960, volné listy v ob., okraje ob. mírně otřepené,

    Current price: 1.200 CZK (43 €)

  • Max Švabinský

    Portrét muže

    No.: 243763

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 20:24

    tisk, 1906, 32 x 28 cm, značeno PD v tisku MŠvabinský 1906, papír při pravém okraji mimo tisk natržen cca 2 cm, papír mírně zažloutlž, několik zahnědlých skvrn,

    Current price: 200 CZK (8 €)