Josef Peca

(1923-1982)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Staropražské střechy a věže

    No.: 245442

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 10:46

    litografie, 28 x 46 cm, sign. DU J.Peca, č. 86/200, zažloutlý papír, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky, V. Nechleba, member of the group Rijen and The Umelecka beseda

    Current price: 1.100 CZK (41 €)