Vítězslav Fleissig

(1892-1955?)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Amalia

    No.: 259095

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:05

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno PD v desce VF 1950, provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Licietta S.

    No.: 259096

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:06

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950, provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis L.F

    No.: 259097

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:07

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Calina

    No.: 259098

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:08

    Current price: 200 CZK (9 €)