Jaroslav Cheben
Lenka Chytilová: Modlitba léta
No.: 462Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
Bibliofilie, sign. litografie J. Cheben, podp. autorky pod básní, rozkládací dvojlist vytištěn jako PF 1982, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)