František Kysela
(1881-1941)
M. Alcoforado: Portugalské listy
No.: 625Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 3 barevné litografie v přílohách, vazba a předsádky litografií, titul, dvoubarev. iniciály, viněty a úprava Fr. Kysela, překlad a doslov Hanuš Jelínek, Nová Edice, Praha 1910, tisk litografií V. Neubert, 700 výtisků, ruční papír, 36 s., pův. pap. vazba, lehce odřený hřbet, velmi dobrý …
Current price: 900 CZK (38 €)
František Kysela
(1881-1941)
Viktor Dyk: Giuseppe Moro
No.: 621Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, dvoubarev. titul a frontispis, úprava, návrh vazby Fr. Kysela, 9. sv., vydala Nová Edice, Praha 1911, pergamen. vazba se zlacenou reliéfní ražbou na desce, papír anglický velín, 66 s., velmi dobrý stav, ochranné pouzdro, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School…
Current price: 300 CZK (13 €)
František Kysela
(1881-1941)
Viktor Dyk: Krysař
No.: 344Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, úprava a dřevoryty Fr. Kysela, vydal Fr. Borový, Praha 1915, 1. sv. Zlatokvětu, svázal A. Jelínek, 79 s., celokož. vazba s raženou reliéfním dekorem, při okrajích lehce odřená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague,…
Current price: 500 CZK (21 €)
František Kysela
(1881-1941)
Karel Toman: Pohádky krve
No.: 734Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, podpis autora, úprava, vazba a bar. dřevoryty Fr. Kysela, vydal Fr. Borový, Praha 1928, Ex. 109/600, 60 s., cl. kožená vazba se zlaceným reliéfem, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, at The Academy of Fine Arts i…
Current price: 400 CZK (17 €)