Jaroslav Valečka

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Zbitý homosexuál

    No.: 19739

    Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)

    START AUCTION ...

    olej, plátno, 2021, 80 x 70 cm, sign. zezadu J. Valečka, rám

    Current price: 50.000 CZK (2.084 €)