Tůma
Jaro na vesnici
No.: 217Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:36
olej, lepenka, 1941, 72 x 96,5 cm, sign. PD Tůma 41, rám
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Tůma
Krajina - Vůz, Kůň, Oheň
No.: 283Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:42
olej, malířská lepenka, 24 x 33,5 cm, sign. LD Tůma, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)